Здоров'я

Ці 17 цитат зірок мотивують сьогодні ж піти в спортзал

Надихнувшись ними, ви тут же побіжите за абонементом на фітнес

Адріана Ліма: «Для мене ідеальне тренування те, на якому з мене градом ллється піт, я люблю викладатися на всі сто. Тому найбільше мені до душі кардіонагрузки. Я багато бігаю — обожнюю пробіжки по Нью-Йорку, стрибаю зі скакалкою і іноді боксую».

Арнольд Шварценеггер: «Ти можеш сказати, що в тебе погана генетика, поганий обмін речовин, а можеш просто підняти свою п’ яту точку з дивана і почати працювати над собою, задатися метою і вірити в себе. В цьому випадку ти обов’язково доб’єшся успіху». 

Ніколь Шерзінгер: «Навіть після нічного перельоту все одне встаю на бігову доріжку: хвилину йду, хвилину щосили біжу, і так хвилин десять. До кінця тренування завжди є усміхненою».

Жизель Бюндхен: «Я завжди була спортивною людиною. Для мене тіло — це храм, якому потрібно рух. Спорт — це те, що робить мене живою». 

Майк Тайсон: «Ніхто не хоче вставати в 4 ранку і йти бігати, коли ще зовсім темно, але це необхідно. Єдина причина, чому я це роблю так рано, — це те що я вірю в те, що ніхто інший не робить це. І це мені дають маленьку перевагу». 

Софі Лорен: «Фізичні вправи роблять тебе більш граціозною. Коли ти регулярно виконуєш комплекс вправ, ти ходиш гордо і плавно — так, ніби вся вулиця твоя».

Марія Шарапова: «Виходячи на майданчик, я не звертаю уваги, хто моя суперниця. Хоч я і поважаю кожного супротивника, але єдине моє бажання — перемогти. Якщо ви починаєте виступ на турнірі, думаючи, що його виграє хтось інший, у вас серйозна проблема».

Даутцен Крез: «Я беру уроки Ballet Beautiful (фітнес з елементами балету). Ці заняття, крім іншого, розвивають грацію і жіночність — якраз те, чого мені не вистачало в юності. До того ж це відмінний спосіб підтримувати гарну поставу».

Елєн Дедженерес: «Потрібно завжди бути у формі. Коли моїй бабусі виповнилося 60, вона почала ходити по 5 миль в день. А сьогодні їй вже 97!»

Чак Норріс: «Якщо людина всім серцем прагне до мети, обов’язково її досягне, навіть якщо на перший погляд це здається неможливим, а навколишні не вірять у його успіх».

Кім Кардашьян: «Безумовно, важливо регулярно тренуватися і бути в кращій формі, якою ви можете досягти, але пам ” ятайте про те, що вам не потрібно бути самою худою дівчиною в компанії, щоб бути самою привабливою. Будьте впевнені в собі — і ви засяєте!»

Джіджі Хадід: «Мені здається, головне — дотримуватися баланс. Якщо ти з’їла зайве, завтра йди в спортзал і добре попрацюй там. Полюби працювати над собою і своїм тілом. Красивими нас роблять позитивні емоції».

Жан-Поль Бельмондо: «Спорт дуже добре допомагає позбутися від усіх шкідливих звичок».

Льюїс Хемілтон: «Я роблю ті ж вправи, що і ви під час занять у спортзалі. Різниця тільки в тому, що я роблю їх постійно».

Марк Цукерберг: «Перебування в формі дуже важливо. Робити що-небудь добре вимагає енергії, і у тебе набагато більше енергії, коли ти в формі. Я займаюся спортом принаймні три рази в тиждень — звичайно це перше, що я роблю, коли прокидаюся».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України