Тривожний розлад Трампа: після перемоги Трампа 4 роки тому багатьом студентам університети надавали психологічну допомогу

Die Welt: З цуценятами та кошенятами проти “травми Трампа”

“Після заворушень у зв’язку з перемогою Трампа на виборах в 2016р багатьом американським університетам довелося надавати студентам і викладачам психологічну допомогу. Сьогодні багато людей знову страждають від розладів сну або прискореного серцебиття. Їм покликані допомогти семінари і тренінги”, – пише німецьке видання Die Welt.

Після драматичних реакцій на перемогу Трампа 4 роки тому на цей раз коледжі хочуть бути більш підготовленими

“Чудова ідея”, – вважає Рейчел Кобб, професор політології та адміністративних наук з Університету Саффолк в Бостоні. Такого ж ранку, як на наступний день після останніх виборів, вона не хоче пережити вдруге.

На ранок після перемоги Трампа 4 роки тому реакція багатьох американських студентів виявилася настільки сильною, що адміністрації багатьох університетів були змушені терміново організувати надання їм психологічної допомоги. У деяких коледжах були відкриті “центри скорботи” з терапевтичною допомогою.

Стенфордський університет пропонував індивідуальну і групову терапію. В Мічиганському університеті, Єльському університеті та інших вищих навчальних закладах професора відкладали проведення іспитів і по електронній пошті бажали своїм студентам “сил і мужності в ці важкі часи”. Університет Коннектикуту приймав “травму виборів” в якості причини того, чому студент не відвідував заняття або не здавав вчасно курсову роботу. У студентському гуртожитку Пенсильванського університету був відкрито “простір, де можна перепочити” – для зменшення стресу там пропонувалися різні снеки, а також можна було погладити цуценят і кошенят.

“Джейсон Рой, який вивчає економіку в Нью-Йоркському університеті, схвалює проведення семінарів і тренінгів для вироблення стратегій боротьби зі страхами перед виборами.” Словом “стрес” не пояснює мої відчуття перед цими виборами. Я б назвав їх справжньою панікою “, – розповідає 21-річний студент”.

“Я не можу думати ні про що інше і майже не можу сконцентруватися на навчанні. Які наслідки можуть чекати моїх друзів? Адже серед них багато представників меншин: чорних, латиноамериканців і геїв”, – говорить Рой “.

“Під час телевізійних дебатів кандидатів я відчув, як моє серце раптово закалатало. І чим ближче день виборів, тим сильніше це тягне відчуття в грудях. До того ж я все гірше сплю”, – відзначає він. Однокурсники Роя відчувають схоже напруга і нервують, як і він. “Я можу лише вітати проведення антистрес-семінарів напередодні цих виборів”, – говорить Рой “.

“Рой не самотній зі своїми страхами. За даними Американської психологічної асоціації, близько 70% всіх дорослих громадян США сприймають майбутні вибори як значну психологічне навантаження. За даними журналу Psychology Today, після вступу президента на посаду поняття Trump Anxiety Disorder (” тривожний розлад Трампа ” ) увійшло в мовний ужиток терапевтів.

Число американців, які називають президента фактором стресу або однією з причин їх тривожних станів, різко збільшилася в останні тижні. Засновниця Вашингтонського психотерапевтичного центру Елізабет ЛаМотта пожартувала в одному з телевізійних інтерв’ю, що іноді їй здається, ніби на дивані в лікарському кабінеті також сидить і Трамп.

 

Die Welt: С щенками и котятами против “травмы Трампа”.

“После волнений в связи с победой Трампа на выборах в 2016г…

Опубліковано Владом Пономарем Субота, 31 жовтня 2020 р.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh