Три причини розладу сну

Британські та австралійські вчені присвятили нове дослідження проблемі сну, а саме – важкого пробудженню вранці. Виявляється, що відійти від нічного відпочинку нелегко 15% людей у світі.

Вони прокидаються втомленими, з головним болем та іншими соматичними симптомами. А причиною тому, на думку фахівців, є три основні причини, що впливають на здоровий сон: підлітковий вік, позмінний графік роботи і вживання алкоголю.

Підлітки дуже важко прокидаються до початку занять у школі або інституті. Розлади сну у молодих людей часто спровоковані стрибками гормонального фону, однако якщо їх не коректувати, то порушення в нормальному нічному відпочинку можуть зберегтися на все життя.

Також зазвичай важко прокидаються вранці люди, які працюють позмінно. Результати дослідження показали, що у таких працівників внутрішній режим виходить за рамки нормативних 24 годин. Тобто тим, хто работет в різні зміни, потрібно більше часу для того, щоб остаточно прокинутися.

Третя причина проблем зі сном – це засинання під дією алкоголю. Людина, лягаючи в нетверезому вигляді спати, на ранок не отримує ні повноцінного відпочинку, ні користі від сну. Це пояснюється тим, що алкоголь викликає утруднення дихання і хропіння, а в такому стані, погодьтеся, просто неможливо добре виспатися.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh