Життя

Тримайтеся подалі від емоційних вампірів!

Мова йде про справжніх створіння темряви, які здатні не тільки докучати вам, але і гіпнотизувати вас, затуманювати ваш розум брехливими обіцянками, поки ви не потрапите під її чари.

Емоційні вампіри оточують вас всюди, маскуючись під звичайних людей до тих пір, поки їх внутрішні потреби не перетворять їх у хижих звірів. Але вони харчуються не вашою кров’ю, а вашої емоційною енергією.

Мова йде про справжніх створіння темряви, які здатні не тільки докучати вам, але і гіпнотизувати вас, затуманювати ваш розум брехливими обіцянками, поки ви не потрапите під її чари. Емоційні вампіри заманюють вас у свої мережі і харчуються вашою енергією.

Це люди, які поводяться з вами тепло і сердечно, але розпускають плітки у вас за спиною.

Спочатку емоційні вампіри виробляють навіть більш приємне враження, ніж звичайні люди. Ви відчуваєте до них симпатію; ви довіряєте їм; ви очікуєте від них більшого, ніж від інших людей , — і в кінцевому рахунку потрапляєте до них у сповнений.

з книги Альберта Бернстайна «Емоційні вампіри»

Емоційні зв’язки змінюються залежно від того, чим ми їх підживлюємо. Якщо це смуток, заздрість, скарги або постійний гнів — це точно нездорові відносини.

Емоційні вампіри

Такі відносини змушують нас відчувати себе пригніченими, перевантаженими, розсердженими і повністю позбавленими сил.

Насправді без ефективних стратегій захисту протистояти маніпуляторам непросто, так як вони живляться нашою енергією і врешті-решт це призводить нас до переїдання, швидкої зміни настрою, втоми та емоційної ізоляції.

Їх називають по різному: токсичні люди, вампіри, емоційні хижаки, паразити.

Хоча ця класифікація не має під собою наукової основи, ці люди підводять нас до стану емоційного краху, який дуже важко перенести.

За своєю суттю вони не є поганими людьми, але їх незрілість не дозволяє їм оцінювати свої вчинки, вони просто не розуміють і не замислюються над тим, погані вони чи хороші.

Сьогодні ми визначимо 5 типів людей, які отруюють наші емоції, висмоктують нашу енергію як вампіри і кидають нас, як хижаки.

1. Пасивно-агресивні люди

Вони експерти в тому, щоб замаскувати і підсолодити ворожість. Вони висловлюють свій гнів з посмішкою на обличчі або надмірним занепокоєнням, зі стриманістю, яка завжди дратує.

Ми всі час від часу вдається до таких методів, але люди, які зловживають ними, постійно надавати нас в незручне становище.

Найкраща стратегія самозахисту в цьому випадку — відстоювати свої переконання і окреслити межі, які ніхто не має права переступати.

Ми заслуговуємо того, щоб до нас ставилися з любов’ю і щирістю, і не повинні дозволяти нікому вказувати нам на ті, що ми нібито «прожигаєм своє життя».

2. Самозакохані люди

Вони вважають себе центром всесвіту. Вони егоцентричні, пихаті і жадають уваги і захоплення. Вони можуть здаватися розумними та чарівними людьми, поки не побачать, що підриває їх статус генія, гуру або прикладу для наслідування.

Вони можуть працювати з ентузіазмом, поки ваші цілі збігаються. Якщо ж це не так, вони показують кігті.

Керуючись девізом «спочатку я», вони не звертають ніякої уваги на злість чи сум інших людей. Їм часто не вистачає співчуття або вони ховають його в собі, тому що їм складно полюбити когось, крім себе. Вони завжди повинні бути на першому місці, а якщо це не так, виникає конфлікт .

Кращий спосіб самозахисту в цьому випадку — оцінити їх хороші якості, але залишатися реалістами, коли ми чогось від них чекаємо. Не дозволяй таким людям пригнічувати собі; це їх потреба, продиктована самозакоханістю.

Ти можеш співпрацювати з ними, якщо це в їхніх інтересах, і ти зможеш довести, що це піде їм на користь.

3. Гнівливі люди

Ці вампіри заряджаються енергією, нападаючи на інших людей, принижуючи і критикуючи їх.Такі люди люблять провокувати конфлікти. Вони часто впадають у лють і переносять свій гнів на інших людей.

Кращий спосіб самозахисту від гніву оточуючих — робота над своєю самооцінкою. Не поспішай, зроби паузу і глибоко дихай.

Спробуй стриматися і відповісти на потік гніву тільки тоді, коли ти заспокоїшся.

4. Мученики

Саме їх називають королями драми. Вони постійно розмістити на хворе і здатні знайти погане де завгодно.

Кращий спосіб самозахисту — не намагатися бути досконалістю і нести за все відповідальність.

Всі роблять помилки. Якщо ти відчуваєш почуття провини, зміни обстановку, подумай про події і поплач, якщо це необхідно.

Ти також можеш реагувати на їх напад наступними позитивними твердженнями : «Я розумію тебе, але якщо ти так кажеш…ти раніше мої почуття. Я буду вдячний тобі, якщо ти будеш так робити».

Це цікаві люди, які поширюють плітки за спинами знайомих і підривають твою репутацію. Коли вони це роблять, все навколо відчувають себе приниженими і недооціненими.

Кращий спосіб самозахисту в цьому випадку — не думати про те, що такі люди говорять і думали про нас і не сприймати їх плітки як щось особисте. Найкраще зробити крок вперед і ігнорувати їх.

Якщо ти з такою людиною в одній компанії і він починає говорити про когось, спробуй змінити тему. Головне — ніколи не ділитися з ним своїми або чужими секретами.

Те, що вони роблять, шкодить тобі і твоїй репутації. Спробуй звернути до заперечити і сказати йому щось на зразок того: «Твої коментарі завдають шкоди оточуючим. Як би ти себе почував, якби я сказала щось подібне? Будь ласка, припини говорити про мене».

Навчися розпізнавати людей, які заподіюють тобі емоційну біль, і вироби механізми самозахисту, які дозволять тобі зберегти своє психічне здоров’я.

Захисть себе від людей, які ускладнюють тобі життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України