Життя

Три вселенські закони грошей

Ключі до статку.

Три вселенских закона денег

Багато людей категорично не вірять в усвідомлене поводження з тонкими енергіями. Це не дивно. Адже нас ніхто не вчив «спілкуватися» з подібними субстанціями. На жаль. Тому що саме там, у сфері тонких енергій, заховані ключі до статку.

Коли я кажу про тонкуї енергію, я маю на увазі   незриму силу, яка нас оточує. Індуси називають її праною, китайці – ці, гавайці – манноя, а германські племена називали її од. Це та сама сила, завдяки якій можливе життя на Землі, завдяки якій формується світобудова.

Все, що ми бачимо навколо, – люди, тварини, рослини, каміння, річки, хмари, – не що інше, як матеріальні вияви цієї енергії. І гроші – не виняток, це різновид універсальної енергії ці; монети, купюри, коштовності – її зриме втілення.

По своїй суті енергія, у тому числі і енергія грошей, не є ані позитивною, ані негативною; вона нейтральна. Тільки коли ми починаємо використовувати енергію в своїх цілях, коли ми активуємо її за допомогою наших думок і почуттів, вона здобуває ті чи інші якості.

Енергія може зцілювати і збагачувати, але може і руйнувати. Я кажу це для тих, хто вважає гроші чимось брудним, неприємним, а прагнення до них – низьким, ганебним, «гріховним». Гроші можуть бути шкідливі, як може бути шкідлива будь-яка річ, будь-які ліки, якщо не дотримуватися законів моральності.

Гроші можуть очорнити душу людини, яка поставила їх понад усе на світі і домагається їх будь-якою ціною, але можуть і збагачувати її, допомагати творити добро, розкривати і реалізовувати свої здібності, робити світ навколо себе кращим.

Один з ідеальних образів Ренесансу – багатий вельможа чи городянин, який засвоїв гуманістичні знання, володіє гарним смаком і стає меценатом учених і художників. Іншими словами, ідеал багатства – це вміння вишукано облаштувати будинок або держава, сприяння процвітанню наук, ремесел і мистецтв.

Подібний погляд проявилася на Русі в XVII столітті. Князь Василь Голіцин, співправитель Софії Олексіївни (1682-1689), говорив: «Багатство потрібне не для того, щоб набивати скрині, а для того, щоб показувати підданим правильний спосіб життя освіченої людини. Бібліотека моя одним своїм поглядом більше розповість про благородство неписьменному холопу, ніж  комори, що ломляться від зерна».

Навіть саме слово «багатство» – слово особливе, однокорінне слово «Бог». Багатий той, хто пізнав Бога в своєму серці! Може бути, саме тому нинішні заможні люди іменують себе олігархами та бізнесменами, а не багатіями?

Отже, для досягнення благополуччя важливо зрозуміти дві речі. Гроші – енергія, яка дає людині можливості.

Можливость купувати, керувати людьми, радіти, викликати повагу, мати авторитет… І чим більше енергії, тим ширші можливості. Причому це відноситься не тільки до енергії грошей, але і до особистої енергії самої людини. Найбільше енергії у Бога – звідси і Його величезні можливості.

Енергією грошей можна управляти. Для цього необхідно увійти з нею в резонанс, а передусім знати закони, яким вона підпорядковується.

1. ПЕРШИЙ ЗАКОН ЕНЕРГІЇ ГРОШЕЙ: «ЕНЕРГІЯ ГРОШЕЙ СЛУХНЯНА УВАЗІ»

Перший закон енергії грошей свідчить: «Енергія достатку слухняна увазі». Ці слова я чув і від китайських, і від гавайських Вчителів. Увага дуже важливо для енергії взагалі. Від нашої уважності, від нашої зосередженості залежить те, якою енергією – бідності чи багатства – миі «зарядимо» наше життя.

Увага є контроль над думками та бажаннями. Управління увагою – це свого роду «виховання» психіки. «Виховання» уваги – дуже важливе, можна сказати, ключова ланка в справі залучення грошей.

Не соромтеся думати і мріяти про гроші, зосереджувати увагу на енергії грошей. На жаль, жоден з елементів навколишнього нас світу не пов’язаний з такою кількістю «поганих» міфів, а також забобонів, що з них випливають , як гроші.

Навіть про секс люди думали більш відкрито, чесно і відверто, ніж про гроші. Думайте про енергію процвітання без  сорому! Саме помилкове ставлення до грошей і породжує жадібність, злодійство, злидні і бідність та повне проблем, безрадісне існування.

2. ДРУГИЙ ЗАКОН ЕНЕРГІЇ ГРОШЕЙ: «БУДЬ-ЯКИЙ НАШ ПОСИЛ ДО НАС ПОВЕРТАЄТЬСЯ»

Другий закон енергії грошей такий: «Будь-мій посил повернеться до мене». На практиці це означає, що я активую об’єкт, на якому зосереджено мою увагу, і даний вид енергії, немов магніт, притягує відповідну увагу. Увага діє подібно лупі, що фокусує промені в одній точці.

Тобто, щоб залучити гроші, треба стати чимось на зразок магніту для них; треба звернути на собі їх «увагу».

3. ТРЕТІЙ ЗАКОН ЕНЕРГІЇ ГРОШЕЙ: «ВІДДАЙ В РАДОСТІ, ЩОБ В РАДОСТІ ВЗЯТИ»

Третій закон енергії грошей говорить: «НЕ можна перебувати в стані боржника». Ну, а вже якщо ви взяли гроші в борг, повертайте їх з радістю. Той, хто віддає борг (і платить  за рахунками – за квартиру, зв’язок, комунальні послуги тощо) радісно, обов’язково стане багатшим: енергія радості приверне до нього енергію грошей. Принцип «віддай в радості, щоб в радості взяти» – це принцип роботи з енергією грошей.

ВАШІ ПЕРЕКОНАННЯ

Для кожної людини існує індивідуальна, тільки йому властива причина блокування надходження грошового потоку у ваше життя. Це може бути як  родова програма, що передається з покоління в покоління так і та, що придбана в цьому житті і створена на основі власного негативного досвіду.

Що ви чули в дитинстві від своїх батьків про гроші? Може  те, що «гроші даються важко», і щоб їх заробити, потрібно працювати в поті чола»? Або те, що «гроші на деревах не ростуть» і, як любила казати моя бабуся, «не жили заможно і починати нічого», яка, до слова сказати, походила з великої і дуже заможної сім’ї, дивом уникла розкуркулення, і раз і назавжди засвоїла після цього, що нова влада не любить слово «багатство» і ти чим бідніший, тім ціліший?

А може  ваше дитинство протікало в безхмарній атмосфері любові близьких, які оберігали вас від життєвих проблем і не обтяжували участю в обговоренні фінансових питань, ось тільки вступивши у самостійне життя ви стали помічати, що гроші якось намагаються уникати вас, або проходять «крізь пальці» і не затримуються надовго?

Всі ці переконання, що сформувалися під впливом рідних, знайомих, суспільства, колективних програм, — всі ці переконання вкорінені у вашій підсвідомості і впливають на ваше життя і ваші уявлення і те, що для вас можливо і безпечно.

Ви можете мріяти, бажати, маніфестувати про все, що завгодно, але негативні переконання будуть перешкоджати прояву достатку і фінансового благополуччя.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України