Духовне

Три підказки як любити ближнього від святого Жана Віаннея

Покровитель 4 серпня – Святий Жан Марія Віанней. Французький священик, який жив на зламі XVIII і XIX ст. Його ревність і відданість Христу, а також, простота і щирість у душпастирстві служили наверненню ьагатьох людей.  Його поради своїм парафіянам не втратили актуальності до сьогодні.

В проповідях про любов до ближнього повторював кілька порад, які можуть і нам сьогодні допомогти приймати ближнього, як цього вчив Ісус. Відповідаючи на запитання в чому суть любові до ближнього, Жан Марія Віанней казав:

“По перше – ближньому треба бажати добра. По друге – щоразу при зустрічі і нагоді робити ближньому добро. По третє – терпіти і намагатися зрозуміти ближнього”.

Святий наголошува, що справжня любов, найтяжча, оскільки проявляється також тоді, коли з”являються між людьми відмінності. Особливо відмінності в характері, коли холонуть позитивні емоції.

За словами Віаннея – доорога до спасіння пролягає через примирення і згоду між людьми, які відрізняються характерами, через добро зроблене для когось хто не подобається.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України