Три підказки як любити ближнього від святого Жана Віаннея

Покровитель 4 серпня – Святий Жан Марія Віанней. Французький священик, який жив на зламі XVIII і XIX ст. Його ревність і відданість Христу, а також, простота і щирість у душпастирстві служили наверненню ьагатьох людей.  Його поради своїм парафіянам не втратили актуальності до сьогодні.

В проповідях про любов до ближнього повторював кілька порад, які можуть і нам сьогодні допомогти приймати ближнього, як цього вчив Ісус. Відповідаючи на запитання в чому суть любові до ближнього, Жан Марія Віанней казав:

“По перше – ближньому треба бажати добра. По друге – щоразу при зустрічі і нагоді робити ближньому добро. По третє – терпіти і намагатися зрозуміти ближнього”.

Святий наголошува, що справжня любов, найтяжча, оскільки проявляється також тоді, коли з”являються між людьми відмінності. Особливо відмінності в характері, коли холонуть позитивні емоції.

За словами Віаннея – доорога до спасіння пролягає через примирення і згоду між людьми, які відрізняються характерами, через добро зроблене для когось хто не подобається.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh