Новини з Австрії

Третє в цьому році вбивство жінки в Австрії: дружина зарізана чоловіком-біженцем з Афганістану

Схоже, що скоєно чергове вбивство жінки в цьому році. За даними поліції, у вівторок сталася суперечка між подружньою парою з Верхньої Штирії в Трібені (район Ліецен). Чоловік, який, згідно з початковою інформацією, є біженцем з Афганістану, убив свою дружину.

Стверджується, що кривавий акт стався близько 10 години ранку на вулиці Санкт-Петер-Хауптштрассе. Повідомляється, що 27-річний напав на жінку. Жертва, ймовірно, отримала травми від ріжучої або колючої зброї і лікар швидкої допомоги вже не зміг їй допомогти. Співробітники оперативної групи «Кобра», які випадково опинилися у Верхній Штирії, швидко прибули на місце і змогли заарештувати підозрюваного.

Влада заявила, що як підозрюваний, так і жертва мають афганський громадянство. За попередніми даними, до нападу у вівторок чоловік жорстоко поводився з дружиною. Після того, як вона довірилася комусь, він вийшов з себе і повністю втратив контроль.

Це вбивство стало третім смертельним актом насильства проти жінки в цьому році. 15 січня Габріела П. (32 роки) була вбити імовірно своїм партнером в Ібсе на Дунаї. В кінці січня поліція заарештувала 37-річного, який підозрюється в тому, що задушивши свою подругу Біргіт Х. у Відні-Флорідсдорф голими руками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України