Поради

Травень для Левів буде наповнений любовними почуттями, якщо вони не зіпсують все»

Великий шанс зустріти свою «другу половинку».

Леви зможуть відчути «метеликів в животі» — для них цей місяць буде наповнений любовними почуттями. Але є шанс зіпсувати собі всю романтику — астролог розповів, як цього не зробити.

Для різних категорій» цього знака — свої поради. Леві «розділилися на три частини: ті представники Зодіаку, які не перебувають у відносинах, ті, що вже знайшли другу половинку, і ті, що вже витворили сім’ю. Для різних ситуацій — різні прогнози і поради.

У вільних Львів у цьому місяці є великий шанс зустріти свою любов. Навіть якщо такого не станеться, буде багато флірту, коротких романів і загравань. Найголовніше — не вибирати собі пару просто через самотності. Тому що такий вибір може виявитися неправильним, і в майбутньому мати погані наслідки. Краще дочекатися «того самого» чоловіка, з яким будуть міцні взаємні почуття.

Для Лева у відносинах теж наступає період романтики. Головне-не зіпсувати все сварками. Великі конфлікти можуть привести до розставання. Тому потрібно постаратися з’єднання ясовувати всі спірні питання спокійно, а зварювання як можна швидше вести до примирення.

У сімейних Львів цього місяця теж можуть заново «спалахнути» любовні почуття. Аледля цього самому представнику знака потрібно трохи постаратися. Внесення якоїсь новизни в зміцнилися відносини допоможе «розворушити» романтику. Зодіаку не варто скупитися на сюрпризи і експерименти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України