Травень для Левів буде наповнений любовними почуттями, якщо вони не зіпсують все»

Великий шанс зустріти свою «другу половинку».

Леви зможуть відчути «метеликів в животі» — для них цей місяць буде наповнений любовними почуттями. Але є шанс зіпсувати собі всю романтику — астролог розповів, як цього не зробити.

Для різних категорій» цього знака — свої поради. Леві «розділилися на три частини: ті представники Зодіаку, які не перебувають у відносинах, ті, що вже знайшли другу половинку, і ті, що вже витворили сім’ю. Для різних ситуацій — різні прогнози і поради.

У вільних Львів у цьому місяці є великий шанс зустріти свою любов. Навіть якщо такого не станеться, буде багато флірту, коротких романів і загравань. Найголовніше — не вибирати собі пару просто через самотності. Тому що такий вибір може виявитися неправильним, і в майбутньому мати погані наслідки. Краще дочекатися «того самого» чоловіка, з яким будуть міцні взаємні почуття.

Для Лева у відносинах теж наступає період романтики. Головне-не зіпсувати все сварками. Великі конфлікти можуть привести до розставання. Тому потрібно постаратися з’єднання ясовувати всі спірні питання спокійно, а зварювання як можна швидше вести до примирення.

У сімейних Львів цього місяця теж можуть заново «спалахнути» любовні почуття. Аледля цього самому представнику знака потрібно трохи постаратися. Внесення якоїсь новизни в зміцнилися відносини допоможе «розворушити» романтику. Зодіаку не варто скупитися на сюрпризи і експерименти.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh