Новини з Австрії

Транспортний колапс у Відні – у потязі пролунав вибух

Транспортний колапс у Відні — рух по вітці метро U1 і 49-ї лінії заблоковано

Відразу два інциденти сьогодні вранці зруйнували систему громадського транспорту у Відні. З-за несправності транспортного засобу на станції Vorgartenstraße заблокована лінія U1, а ДТП призвела до переривання руху за 49-й лінії.

«При вході на станцію Vorgartenstraße в передній частині поїзда пролунали два гучних вибухи і з’явився дим», — сказав очевидець. «Відразу пролунало оголошення з проханням пасажирам покинути станцію». Жінка розказала, що двері задніх вагонів поїзда з боку Леопольдау були заблоковані, але люди змогли розкрити двері. Удари були викликані коротким замиканням із-за дефекту дротів.

На Vorgartenstraße рух по лінії метро U1 в даний час здійснюється тільки між Oberlaa і Praterstern SU або Kaisermühlen, V. I. C. U і Leopoldau S. В якості альтернативи рекомендується використовувати U2, S-Bahn, трамвайні лінії 25 і 26.

Унаслідок ДТП в районі Hütteldorfer Straße und Zehetnergasse рух по 49-й лінії відбувається тільки між Ring, Volkstheater und Breitensee S. Можна скористатися трамвайною лінією 52, тимчасово продовженої від Baumgarten nach Hütteldorf.

За останніми даними рух було відновлено вже до полудня.

За матеріалами: vienna.at
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.