Техно

Дизайн Xiaomi Mi Mix 4 розчарував користувачів

Тенденція на шалені модулі основних камер продовжує поширюватися, і незабаром публіка побачить «чотирьохокий» Xiaomi.

На це натякнув патент, зареєстрований компанією в державному відомстві інтелектуальної власності CNIPA, показує кілька цікавих і неоднозначних рішень. Зрозуміло, що в гонці за лідерство на ринку смартфонів доводитися слідувати ситуації моді, але вона подобається далеко не всім користувачам.

Найбільше розчарував публіку круглий модуль з чотирма камерами в центральній області верхній частині задньої панелі апарату. Багато все частіше висловлюють невдоволення від «дірявих виродків», яке пішло ще з перших витоків дизайну iPhone 11. Мало того, що це виглядає незграбно, навіть на чотирьох камерах виробники не можуть зупинитися.

Також дизайн пристрою передбачає конструкцію слайдера, чому експерти впевнені, що зображеним смартфоном є саме Mi Mix 4, очікуваний восени цього року. Таке ж рішення було прийняте і для попередньої моделі лінійки, хоча і воно виглядає потішно, відсилаючи до стільниковим телефонам кінця минулого десятиліття.

Эра «дырявых уродцев»: Дизайн Xiaomi Mi Mix 4 разочаровал пользователей

Прагнення виробників покращити якість фотографії на смартфонах похвально, але, як виявилося, їх методи досягнення мети викликають суперечки. Адже смартфон повинен не тільки бути продуктивним і пропонувати хороші знімки, але і виглядати привабливо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.