Д.Трамп визнає «величезну працю» католицьких шкіл

З нагоди Національного тижня католицьких шкіл у США, президент Трамп скерував звернення до усіх працівників католицької освіти країни, назвавши її «життєво необхідною для успіху та процвітання держави».

Ось текст звернення президента Трампа:

«З нагоди Національного тижня католицьких шкіл хочу висловити свою сердечну вдячність усім відданим адміністраторам, вчителям, священикам та організаціям католицьких шкіл, які невтомно працюють для розбудови і підтримки католицьких шкіл по всій країні.

Темою цьогорічного Національного тижня католицьких шкіл є «Католицькі школи: спільноти віри, знання і служіння». Я ціную усі ті багато шляхів, якими католицькі школи розвивають відданість, поширюють розум і несуть служіння двом мільйонам студентів, які щодня вступають в їх стіни, а також різноманітним спільнотам.

Вітаю вас за ту величезну працю, яку ви кожного дня робите для освіти нашої молоді. Ваші тривалі і постійні зусилля є життєво необхідними для нашого успіху і процвітання, як країни.

З повагою,

Дональд Трамп»

Як інформує Breitbart, під час Національного молитовного сніданку, що відбувся в четвер, президент Трамп сказав: «Наша республіка формувалась на основі того, що свобода не є даром від уряду, але даром від Бога». «Тож сьогодні я хочу чітко сказати американському народу, що моя адміністрація зробить усе можливе для того, щоб оборонити і захистити релігійну свободу на нашій землі», – додав президент.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh