Новини з Австрії

Трагедія в австрійському Форарльбергу — лавина вбила трьох лижників

У суботу компанія з чотирьох німецьких друзів з Верхньої Швабії вирушили провести день катаючись на лижах в Лех (Lech) округу Блуденц (Vorarlberg) і не повернулися. Близько 19.50 вечора зневірена дружина одного з лижників звернулася із заявою про зникнення в поліцію. Рятувальники відстежили сигнали мобільних телефонів і виявили групу друзів на північ від канатного підйомника Рюфикопф (Rüfikopf). За даними поліції, безтурботні туристи, швидше за все, увійшли на критий лижний схил «Лангер Цуг» («Langer Zug») і були накриті лавиною. Три людини були знайдені мертвими один досі числиться зниклим без вести.

В той час синоптики повідомляють, що погода зробила всього лише невелика перерва: з неділі в північних Альпах знову піде сильний сніг.

Від Форарльберга, Північного Тіроля, Зальцбурга, Верхньої Австрії до Мостфіртеля і на північно-заході Штирії знову очікується до метра снігових опадів.Влада задіяла для пошукових та рятувальних заході близько 1500 поліцейських і 900 військовослужбовців потерпіли від снігопадів районах. Тільки за одну п’ятницю вертольоти вилітали на екстрені виклики для евакуації 27 разів.

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України