Новини

Товари для безпеки від Dahua Technology

Продукція бренду Dahua розроблена для захисту приватних будинків і комерційних приміщень від проникнень сторонніх людей

Представництва компанії розміщені у всіх великих країнах світу. Устаткування Dahua Україна  представлено в каталозі компанії Dahua Technology. У наявність відеокамери, відеореєстратори, системи сигналізацій, замки, домофони і багато іншого. В каталозі популярна серед користувачів продукція і новинки, які тільки з’явилися на ринку.

Компанія Dahua займається виготовленням товарів для безпеки понад 15 років. Представництва китайського виробника представлені в країнах Азії, Європи і Америки. За час роботи Dahua завоювала довіру сотень тисяч споживачів у всьому світі. У магазині Dahua Technology представлені нові розробки. У наявність тисячі найменувань продукції, шукати яку зручно в каталозі за категоріями:

  • Відеокамери. У магазині зібрано кілька типів камер. Які відрізняються за типом корпусу, передачі сигналу, наявність додаткового функціоналу. Серед пропозицій доступні за ціною аналогові камери, які можна встановлювати в приватних будинках і на промислових об’єктах, обладнання для нічної зйомки і ін.
  • Відеореєстратори. В каталозі кілька типів реєстраторів. З їх допомогою можна отримати якісну зйомку без затримок передачі відео.
  • Домофони. Без такого пристосування неможливо уявити жоден сучасний будинок. Домофони від виробника Dahua відрізняються високою якістю, стильним дизайном, розширеним функціоналом.
  • Контроль доступу. У цій категорії зібрані замки, контролери, засувки
  • Системи сигналізації. Сучасне обладнання можна підключити без необхідності використовувати дроти, техніка працює під час перебоїв з електрикою. Простий монтаж і управління дозволяють швидко налагодити роботу об’єкта.

У наявність додаткові аксесуари: блоки живлення, роз’єми, жорсткі диски, кабелі, перехідники.

Переваги магазину Dahua Technology

Магазин Dahua Technology реалізує обладнання безпосередньо від виробника, що гарантує високу якість кожного товару. Виключена можливість попадання неякісної продукції на полиці магазину. Перед відправкою покупцям кожна одиниця товару проходить ретельну перевірку. Співробітники служби підтримки допоможуть з вибором устаткування. Покупці мають можливість оплатити готівкою при отриманні посилки, відправити переказ на банківську карту. Доставка посилок здійснюється компаніями Нова Пошта, Міст Експрес, Укрпошта, Ін-тайм.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України