Новини

Особливості машинної вишивки

Машинна вишивка – це метод нанесення малюнка на тканину за допомогою спеціального обладнання. Сучасні машини дозволяють реалізувати візерунки та написи будь-якого рівня складності. Можливість точної настройки техніки, великий асортимент ниток та точна передача кольору – ось чому машинна вишивка Львів така популярна. Замовляйте онлайн та отримуйте по всій Україні.

Вишивка на одязі – чудовий спосіб підкреслити стиль. Пакотек спеціалізується на машинній вишивці, та приймає індивідуальні та оптові замовлення сувенірної продукції з вишитими логотипами та корпоративною символікою. Зробити замовлення можна в декілька кліків, просто подайте заявку, і найближчим часом з вами зв’яжеться представник магазину, щоб уточнити всі нюанси.

Переваги машинної вишивки на одязі

Нашивки з тканини завжли подобалися людям. До речі, це один із найдавніших способів прикрасити одяг. Але за рахунок сучасних технологій цей процес спростився і дозволити собі такий виріб можуть всі бажаючі. Машинна вишивка на замовлення Львів наноситься на:

  • текстильні речі будь-якого крою;
  • кепки та бейсболки;
  • одяг та інші вироби з натуральної на штучної шкіри.

Вироби, прикрашені нашивками з ниток мають об’ємний вигляд та красивий рельєф. Вишивка на одязі завжди привертає увагу.

Окремо слід зазначити зносостійкість малюнків. нашивки не бояться прання, не вигорають на сонці. А ще вироби з машинною вишивкою можна прасувати.

Пакотек використовує лише екологічно чисті нитки різних кольорів. Вони абсолютно безпечні для людини та природи.

Спеціальна машина, яка «заправлена» нитками, наносить потрібне зображення на тканину. Цей метод чудово підходить для нанесення малюнку на щільну тканину, наприклад, на кепки чи вишивка шевронів. Також машинна вишивка чудово прикрасить футболку або толстовку.

Комп’ютерна вишивка на замовлення у Львові

Клієнтам пропонується широкий спектр послуг, серед них створення візерунків за власним ескізом. Замовникам гарантується висока якість виконання, при цьому вартість невисока, що приємно здивує. Оптові замовлення обійдуться дешевше. Вироби виготовляють в компанії у Львові, але доставка машинної вишивки можлива в Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ, Чернівці, Рівне, Луцьк та інші населені пункти України. Щоб оформити замовлення, подайте заявку та залиште контактний номер телефону. Найближчим часом з вами зв’яжуться представники магазину, щоб обговорити деталі. При замовленні великих об’ємів діють знижки, проте ви можете замовити і один екземпляр з власним дизайном.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України