ТОП всіх візитів НЛО за 2017 рік від фахівців. Відео

Кадри від секретного урядового центру.

Експертами в області вивчення інопланетних явищ було опубліковано тригодинне відео, де на загальний огляд і осуд були викладені усі зафіксовані візити НЛО на нашу планету за 2017 рік. Матеріали у компанії SECTION 51 2.0 набралося більш ніж достатньо, і тепер усі бажаючі можуть насолодитися справді захоплюючим видовищем.

Вчені вважають, що минулий рік як жоден інший був прямо-таки перенасичений візитами літаючих тарілок. По всьому світу їх було відзначено близько 80 тисяч випадків. Тому весь доступний архів з неякісними і досить чіткими зйомками – всі без винятку побачить будь-який користувач відеохостингу YouTube. Зважаючи на те, що поява НЛО фіксувалося в різних країнах і на різні відеоносії, тому деякий знятий відеоматеріал неможливо добре вивчити експертам, а тому не вдалося встановити прямий зв’язок з чимось неземним.

У зв’язку з цим з’явився певний резонанс у суспільстві. Багато хто вважає, що деякі кадри вміло змонтовані для більшої достовірності, а решта – не що інше, як частини від ступенів ракет, що падають на Землю при старті ступенів ракет-носіїв або шматки від зжили свій термін експлуатації супутників, які змогли без видимих пошкоджень пройти через атмосферу і здаватися химерними космічними кораблями гуманоїдів. Незважаючи на аматорський характер відеозйомки і обрушився шквал критики з боку скептиків, більшість глядачів вважає, що це достовірні факти і незаперечні докази того, що нашою планетою дуже зацікавлені брати по розуму.

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року зондом SOHO, який кожні 10 хвилин відправляє знімки з навколосонячного простору на Землю, вдалося відобразити атаку прибульців. Інопланетна флотилія завдавала фіксовані удари по світила. З якою метою вони це робили і чого хотіли досягти – незрозуміло. Але викрити зелених чоловічків в беззаконні земляни все-таки змогли. Однак астрофізики космічного відомства NASA поки не дають жодних коментарів і намагаються за звичаєм відмовчуватися. Але як довго вони зможуть мовчати? Адже чи не кожен день в тій чи іншій точці земної кулі з’являються нові свідки інопланетного пришестя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh