Авторські статтіТехно

ТОП всіх візитів НЛО за 2017 рік від фахівців. Відео

Кадри від секретного урядового центру.

Експертами в області вивчення інопланетних явищ було опубліковано тригодинне відео, де на загальний огляд і осуд були викладені усі зафіксовані візити НЛО на нашу планету за 2017 рік. Матеріали у компанії SECTION 51 2.0 набралося більш ніж достатньо, і тепер усі бажаючі можуть насолодитися справді захоплюючим видовищем.

Вчені вважають, що минулий рік як жоден інший був прямо-таки перенасичений візитами літаючих тарілок. По всьому світу їх було відзначено близько 80 тисяч випадків. Тому весь доступний архів з неякісними і досить чіткими зйомками – всі без винятку побачить будь-який користувач відеохостингу YouTube. Зважаючи на те, що поява НЛО фіксувалося в різних країнах і на різні відеоносії, тому деякий знятий відеоматеріал неможливо добре вивчити експертам, а тому не вдалося встановити прямий зв’язок з чимось неземним.

У зв’язку з цим з’явився певний резонанс у суспільстві. Багато хто вважає, що деякі кадри вміло змонтовані для більшої достовірності, а решта – не що інше, як частини від ступенів ракет, що падають на Землю при старті ступенів ракет-носіїв або шматки від зжили свій термін експлуатації супутників, які змогли без видимих пошкоджень пройти через атмосферу і здаватися химерними космічними кораблями гуманоїдів. Незважаючи на аматорський характер відеозйомки і обрушився шквал критики з боку скептиків, більшість глядачів вважає, що це достовірні факти і незаперечні докази того, що нашою планетою дуже зацікавлені брати по розуму.

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року зондом SOHO, який кожні 10 хвилин відправляє знімки з навколосонячного простору на Землю, вдалося відобразити атаку прибульців. Інопланетна флотилія завдавала фіксовані удари по світила. З якою метою вони це робили і чого хотіли досягти – незрозуміло. Але викрити зелених чоловічків в беззаконні земляни все-таки змогли. Однак астрофізики космічного відомства NASA поки не дають жодних коментарів і намагаються за звичаєм відмовчуватися. Але як довго вони зможуть мовчати? Адже чи не кожен день в тій чи іншій точці земної кулі з’являються нові свідки інопланетного пришестя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України