Техно

Нібіру вже близько: Вчені назвали координати Планети Х

Конспірологи і інші ентузіасти в черговий раз вражають громадськість своїми заявами, і на цей раз мова йде про можливий кінець світу через вплив загадкової планети Нібіру на Землю. Наукові діячі переконані, що знають точні координати космічного тіла, яке наближається все більше, і незабаром почне відбуватися щось руйнівне.

За словами експертів, у Сонячній системі насправді знаходиться дев’ять планет, і загадковий об’єкт Х також існує, незалежно від відсутності доказів цього. Справа в тому, що спостереження за Нібіру не припиняються, і створена спеціальна група астрологів для вивчення питання. Ентузіасти переконані, що зараз загадкова планета знаходиться на безпечній відстані, але вона продовжує рухатися, від чого можуть постраждати багато що знаходяться поблизу космічні мешканці.

Як розповіли конспірологи, Нібіру є величезною, і її розміри у кілька разів перевищують показники газових гігантів. Коли подібне тіло переміщується, на планети впливають енергетичне та інші поля, внаслідок чого Земля опиниться в найбільшій небезпеці. Як відомо, останнім часом збільшилося число катаклізмів, і причиною тому послужило зовнішній вплив, що наноситься непоправної шкоди. Як відзначають конспірологи, надалі Блакитна планета буде страждати тільки більше, і стихійні лиха, одне за одним, почнуть руйнувати планету в різних частинах.

Найбільшою небезпекою для землян є виверження вулканів і землетруси, адже за багато років загинуло чимало людей саме під час таких подій. Однак «трясти» буде не лише ті місця, де найбільш вірогідним є подібне явище, і постраждають також інші місцевості, вважаються спокійними з тектонічною боці. Мешканці міст з океанами поблизу і зовсім можуть загинути першими, адже затопленими можуть виявитися відразу великі ділянки планети, а врятуватися не залишиться часу.

Тим не менш, офіційні наукові діячі та їх дослідження не мають абсолютно ніякої інформації про руйнівну силу Нібіру, а також про існування загадкової планети. Вчені продовжують сприймати подібні заяви скептично, а ентузіасти не мають на озброєнні жодних фактів або передбачуваних доказів своїх слів. Людство, в той час, розділилося на два табори, в одному з яких у кінець світу вірять, а в іншому сприймають такі заяви лише з насмішкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України