Авторські статтіТехно

Топ-5 нових приладів “розумного” будинку, які стануть бар’єром для грабіжників

Ризик пограбування знижується в кілька раз, а контролювати ситуацію і керувати сучасними електронними «охоронцями» можна з мобільного телефону.

Безпека житла є одним з найважливіших критеріїв сучасного життя. Решітки на вікнах, сигналізація і складні замки відходять у минуле. На перший план виходять пристрої, які управляються зі смартфона. Отже, вісь топ-5 нових девайсів для «розумного» дому:

• Датчик диму і датчик води займають 5 місце. Бар’єром для грабіжників подібні датчики стануть навряд чи, але будуть дуже корисні, якщо виникне загоряння або витік води. Ці датчики повідомлять на мобільник про проблему, що дозволить швидше відреагувати. Періодично датчики самі себе перевіряють і коштують від 120дол.США.

• На 4 позиції розташовуються «розумні» лампочки. Подібний пристрій не викличе поліцію, але наявність світла в будинку, все-таки, змусить задуматися взломщиків про те, що господарі вдома. Є варіант з поліпшенням огляду для відеокамер, де грабіжник буде видно, як Джекі Чан на екрані. Ціна таких лампочок починається від 100 дол.США.

• Третє місце по праву у цифрових ключів. Двері відкриється тільки тоді, коли цього захоче господар «прив’язаного» до замку мобільника. Пристрій подібного замку нагадує замки на дверях готелю. Коштує таке задоволення 140 дол.США і вище.

Топ-5 новых девайсов «умного» дома, которые станут барьером для грабителей• Іншим у рейтингу є сигналізація з датчиками руху. Помітивши підозрілі рухи, «гаджет» подасть сигнал на телефон і власник зможе викликати поліцію. Можна налаштувати підключення декількох номерів на випадок від’їзду за кордон. Іноземні розробникі не подумали, що сусід, якому дозволили доступ, буде першим влаштовувати вечірки на чужій території. Пристрій передбачає зв’язок з камерами, але тільки при наявності Wi-Fi. Такий страж порядку обійдеться вже в 500дол.США.

• Переможцем рейтингу є «відео-двері», яка дає можливість підключити до телефону дверної відеодзвінок і використовувати для зв’язку із прийдешнім свій смартфон. Система оснащена камерою з кутом огляду 180 градусів і має можливість «бачити» наближаються до фрази об’єкти. Можливо, взломщика це і не зупинить, але чітке фото у всіх ракурсах точно вийде, а там і зловити бандита пара дрібниць. Ціна девайса починається від 250 дол.США і зростає в залежності від «розумності» і комплектації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України