Авторські статтіДіаспора

Міністр внутрішніх справ Італії оголосив про жорсткі заходи депортації та репатріації мігрантів

Міністр внутрішніх справ Італії, в інтерв’ю радіо RTL 102.5, поділився своїми найближчими планами у сфері імміграції.

«Ми намагаємося робити те, чого не робилося протягом двадцяти років: імплементувати угоди про висилку і репатріацію з країнами походження» іммігрантів. Незабаром “я повідомлю скільки таких угод вдалося підписати і який їх зміст”.

Маттео Сальвіні, передусім, має на увазі Сенегал, Пакистан, Бангладеш, Еритрея, Малі, Гамбія, Берег Слонової Кості, Судан, Нігер.

«Протягом трьох місяців я вивчаю архіви і досьє про угоди з низкою африканських країн, підписаних в 1999 році. Але тоді вони так і не почали діяти». Міністр внутрішніх справ вважає, що на даний час діючою є лише угода з Тунісом.

«Ми організовуємо два чартери на тиждень, що дозволяє депортувати по 80 осіб. Із також швидкістю на депортацію 700 тисяч іммігрантів, які нелегально приїхали в Італію в останні роки, нам потрібно буде вісімдесят років”. Тому “ми готуємо нові, ефективніші угоди із Нігерією, Бангладеш, з Берегом Слонової Кості”.

«Фронт імміграції є важливою частиною моєї роботи. Крім того я працюю проти мафії, проти каморри, проти наркотиків, булізму в школах, для захисту дітей, проти аферистів, які діють в інтернеті і проти фемініциду” – додав він Сальвіні.

Що може принести такі пріоритети міністра для іммігрантів з України?

Передусім, для втілення в дію його планів буде задіяно більше сил органів правопорядку для перевірки документів. Тому ходити по вулицях міст нелегалам стане не так безпечно, як було до цього.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України