Новини

ТОП-10 помилок наречених при плануванні весілля

Одруження – бажана та очікувана подія для кожної пари. Абсолютно всі наречені докладають зусиль, аби свято вийшло бездоганним та прийшлось до вподоби гостям. І абсолютно всі закохані припускаються помилок у процесі створення весільного плану. У цій статті ви знайдете список найпоширеніших хиб та, завдяки порадам експертів весільного порталу Hot Wedding, зможете уникнути їх під час планування весілля!

Планування весілля та список гостей: кого та як запрошувати

Святкування одруження в Україні, зазвичай, багатолюдна подія. І часто молодята висловлюють думку, що хотіли б провести торжество у більш вузькому колі, проте поступаються батькам та іншим рідним, розширюючи список гостей далекими родичами, колегами, знайомими, яких часом знають дуже погано. Наведемо кілька основних помилок та рекомендацій, які дозволять з легкістю вирішити питання списку запрошених на весілля.

  1. Список гостей формують батьки, а не наречені. Причина цього часто у фінансовій залежності молодят: мовляв, батьки оплачують забаву, а відтак і вирішують, кого запрошувати. Якщо вас турбує велика кількість малознайомих гостей на святі, поспілкуйтесь про це з батьками відверто. Запропонуйте інший формат свята – більш сімейний та затишний, запросивши лише найближчих рідних та друзів.

  2. Формат +1. Ще одна причина стрімкого подовження гостьового списку – довільна форма запрошень, яка чітко не регламентує, хто саме має відвідати ваше свято. За етикетом в усьому світі вважається нормальним не запрошувати гостей без офіційної пари за форматом +1, однак, цю практику слід поширювати на всіх неодружених друзів та рідних без винятку.

  3. Конфліктні гості. Зіпсоване свято – наслідок непродуманості. Якщо між родичами існує складний конфлікт, слід серйозно замислитися, хто є провокатором суперечок і, можливо, утриматися від запрошення цієї людини.

  4. Неправильна розсадка. План проведення весілля – це не тільки план застіль і розваг, а в першу чергу логіка свята. Щоб вашим гостям було весело, цікаво та приємно на весіллі, слід ретельно продумати їхню розсадку. Не слід “змішувати” за одним столом (у разі розсадки за окремими столиками) або поряд/навпроти за одним столом (якщо на весіллі один довгий стіл) людей з різних груп інтересів (наприклад, колег з рідними), малознайомих та тих, хто перебуває у не надто дружніх стосунках.

  5. Складний дрес-код. Спеціальні вимоги до святкового одягу – поки що не дуже поширена практика в Україні, однак, деякі пари таки вводять дрес-код для своїх тематичних весіль. Міркуючи над стилем, подумайте, чи буде легко запрошеним втілити в життя ваш задум та чи не стануть ваші вимоги причиною відмови від участі в святкуванні. Пропишіть усе в запрошенні та віддайте його заздалегідь. Найкраща ідея дрес-коду – попросити обрати бодай одну річ чи аксесуар у потрібному кольорі.

Однак, не тільки пункт щодо гостей часто стає причиною поширених помилок. План проведення весілля може мати й інші прогалини, про які ми поговоримо далі.

План весілля: помилки, які не варто робити

Якщо ви готуєтесь до весілля без допомоги агентства чи професійного організатора, слід добре вивчити тему, перш ніж домовлятися зі спеціалістами та розробляти детальний план святкування. Гарним помічником, що зробить з кожної пари експертів з планування одруження, є пізнавальний блог весільних ідей https://hotwed.com.ua/statti. А просто зараз проаналізуємо поширені помилки, щоб ваш план весілля був бездоганним.

  1. Відсутність таймінгу. Щоб все відбулося так, як ви бажаєте, кожен етап свята має бути спланований у часі. Звісно, у запрошенні ви можете вказати основні дані: початок церемонії у РАЦСі, час вінчання та старт бенкету. Однак, потурбуйтесь, щоб прибувши на свято, гості побачити більш детальний план: коли будуть розваги, коли застілля, коли виїзна церемонія. Не забудьте при складанні таймінгу врахувати і особисті справи: ранкові збори, фотопрогулянку та ін.

  2. Відсутність плану Б. Особливо актуально для нестандартних локацій. Наприклад, свято на природі завжди повинно мати кілька сценаріїв, адже важко передбачити, якою буде погода. Подбайте про захист від дощу (спеціальні тенти) та цікаву розважальну програму, що не дасть вашим близьким сумувати за будь-яких погодних умов.

  3. Відмова від важливих послуг. Добре подумайте, перш ніж відмовляти собі у послугах живої музики чи, наприклад, відеооператора. Можливо, є витрати, які дійсно слід скоротити, однак не економте на настрої та спогадах!

  4. Повний контроль над ситуацією без делегування обов’язків. Навіть якщо ви організували свято власноруч, на день одруження неодмінно знайдіть собі помічника. Для цієї ролі найкраще підійде координатор або відповідальна знайома. Однак, не перекладайте турботи про контроль за спеціалістами, локацією, їжею та напоями на найближчих рідних – дозвольте собі та їм насолодитися святом.

  5. Постійні порівняння з іншими весіллями. Поставте собі ціль зробити ідеальне свято у межах свого бюджету. Не рівняйтесь на зіркові весілля чи події багатих знайомих: головне на вашому весіллі – душевність та продуманість, а ще – гарний настрій та щирі почуття!

Нехай помилок буде якнайменше, а важливий день запам’ятається лише хорошим!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України