Політика

Томбінський оптимістичний у питанні підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС

За 10 тижнів до листопадового саміту у Вільнюсі посол ЄС в Україні сьогодні “більш оптимістично” дивиться на перспективи підписання угоди з Україною. Однак, сторонам є ще над чим працювати.

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський бачить хороші перспективи підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС на саміті Східного партнерства у листопаді поточного року у Вільнюсі.

Про це він заявив в ході щорічної конференції Української національної платформи” в Києві в понеділок, 16 вересня.

“Сьогодні ми знаходимося за 10 тижнів до Вільнюського саміту, і я можу сказати, що на сьогоднішній день я більш оптимістично бачу перспективи цього саміту”, – сказав посол ЄС.

За його словами, цей процес включає дві складові: урядову – це робота над виконанням тих умов, які були раніше озвучені європейською стороною, а також політичну – це питання, озвучені в грудневих висновках комітету міністрів ЄС.

За словами Я.Томбінського, над цими двома напрямками сторони зараз працюють. У цьому контексті дипломат висловив сподівання, що український парламент в ході осінньої сесії ухвалить ті законопроекти, які необхідні для євроінтеграції України.

Крім того, він відзначив важливість створення належного бізнес-клімату в країні, підкресливши, що це питання особливо цікавить європейську сторону в контексті майбутнього підписання Угоди про асоціацію.

“Нас дуже хвилює клімат для бізнесу в Україні. Це дуже велике питання як Україна створює умови для свого ринку для того, щоб прискорити (приплив) інвестицій, щоб можна було відкрити ринок України для європейського бізнесу і європейський ринок для українських бізнесменів”, – сказав Томбінський.

Він так само підкреслив, що європейському бізнесу необхідна впевненість у захисті своїх фінансових інтересів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.