Життя

Те, що вислизнуло з ваших рук, ймовірно, вам не призначалося

Люди, яким просто не судилося потрапити в історію вашого життя довше, ніж на кілька розділів, не можуть бути частиною його щасливого фіналу.

Настає момент, коли ви, озираючись на своє життя і переосмислюючи певні ситуації з певними людьми, задається питанням, чи достатньо ви зробили для збереження відносин. Ви питаєте себе, чи могли змінити хід розвитку подій і чи були ви в силах утримати певних людей поруч трохи довше?

Ми все задаємося питанням, чи самі ми зіпсували відносини з тими, кого любили, але життя вчить тому, що речі, вислизнув з наших рук, швидше за все, просто не були призначені для вас.

Люди, яким просто не судилося потрапити в історію вашого життя довше, ніж на кілька розділів, не можуть бути частиною його щасливого фіналу.

І це також стосується людей, які по-справжньому хвилювали вас, змушували відчувати себе живими, котрі подарували прекрасні спогади. Але вони прийшли у ваше життя зовсім не дарма. Так, вони з’явилися не для того, щоб стати супутниками вашого життя, вони були послані, щоб показати вам новий шлях, нову дорогу, щоб ви змогли вибрати новий напрямок і перестати ходити по колу.

Люди, які прийшли у ваше життя, але не залишилися в ньому, і не повинні були затримуватися в ньому надовго. Їх можна назвати тимчасовими попутниками. Вони стали для вас мостами на шляху до пункту призначення.

І, може бути, почасти в цьому є і ваша вина, може бути, вам варто скористатися своїм шансом і спробувати утримати деяких їх цих людей. Може бути, ви не проявили достатньо терпіння, коли в ваших стосунках з’явилися перші складності. Може бути, інтуїтивно відчували, що зайшли в глухий кут, тому що не знаходили того, чого ви шукали: впевненості, безпеки, чесності та кохання. Може бути, ви шукали те, що вважали правильним, в неправильних людей. А, можливо, деяка частина вас не була готова присвятити себе комусь в тій мірі, якою від вас вимагали, тому що ви все ще були в пошуку своєї власної правди і відповідей.

Але істина полягає в тому, що речі, які вислизали з ваших рук, з чиєї б вини це не сталося, не були призначені для вас.

У зворотному випадку Всесвіт повернула б їх у ваше життя, щоб вони змогли скласти компанію в вашому подорожі. Ви б розвивалися разом з ними, а не переросли б їх. Вони вважали за краще б залишатися поруч з вами, поки ви перебували в пошуках відповідей.

Не можу сказати вам точно, як це відбувається, але знаю, що люди і речі, які призначені для вас, рано чи пізно знаходять дорогу назад.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України