Авторські статтіДіаспора

Титул «Міс світу» завоювала представниця Мексики. Фото

Мексиканська модель Ванесса Понсе де Леон (Vanessa Ponce de Leon) завоювала титул «Міс світу – 2018». Престижний міжнародний конкурс краси проходив у курортному місті Санья в Південний Китаї.

Завершальний етап складався з кількох частин і проходив три дні. Публіці були представлені відеоролики зі спортивних змагань дівчат, конкурсу у вечірніх сукнях, талантів і демонстрації благодійних проектів. Також конкурсантки танцювали в національних костюмах.

Всього за перемогу у конкурсі боролися 118 дівчат. У фінальний раунд з них пробилися тільки тридцять.

Після перемоги 26-річна Понсе сказала, що все ще не може повірити у свій успіх і зізналася в любові до батьківщини. Вона стала першою в історії мексиканкою, яка завоювала титул «Міс світу».

Дівчина отримала ступінь у галузі міжнародного бізнесу в Університеті Гуанахуато і має диплом спеціаліста у сфері прав людини. Вона працює в школі для дітей з корінних племен і полягає в раді директорів центру реабілітації для дівчаток. За словами Понсе, вона любити працювати з людьми з обмеженими можливостями і закликає кожного хоча б раз спробувати себе в ролі волонтера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України