Тисячі хрестиків: подарунок Папи Франциска для паломників

З нагоди проказування молитви «Ангел Господній» в неділю після свята Воздвиження Всечесного хреста Святіший Отець через бідних і волонтерів зробить паломникам особливий подарунок

Після проказування молитви «Ангел Господній» в неділю, 16 вересня 2018 р., бідні, біженці та безхатченки, що отримують допомогу від Апостольської Елемозінерії, разом з волонтерами, що їм допомагають, роздадуть паломникам, що зберуться на площі Святого Петра у Ватикані, 40 тисяч посріблених металевих хрестиків.

Мова йде про подарунок, який Святіший Отець вирішив зробити вірним в неділю після свята Воздвиження Чесного Хреста, яке відзначалося 14 вересня. Хрестик, запакований у прозорий пакетик, супроводжує листівка, на якій трьома мовами записані слова, які Папа Франциск промовив під час Хресної дороги з нагоди Всесвітніх днів молоді в Бразилії 2013 року: «В Христовому хресті вміщена вся Божа любов, присутнє все Його безмірне милосердя».

У повідомленні Апостольської Елемозінерії зазначається, що після роздавання хрестиків волонтери-нужденні, яких буде понад 300, отримають від Папи Франциска пакети з перекускою.

Це не вперше на площі Святого Петра відбувається така подія. В минулому «бідні Папи Франциска» роздавали паломникам кишенькові Євангелії та молитовний набір «Мізерикординка» від Святішого Отця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh