Духовне

Тисячі хрестиків: подарунок Папи Франциска для паломників

З нагоди проказування молитви «Ангел Господній» в неділю після свята Воздвиження Всечесного хреста Святіший Отець через бідних і волонтерів зробить паломникам особливий подарунок

Після проказування молитви «Ангел Господній» в неділю, 16 вересня 2018 р., бідні, біженці та безхатченки, що отримують допомогу від Апостольської Елемозінерії, разом з волонтерами, що їм допомагають, роздадуть паломникам, що зберуться на площі Святого Петра у Ватикані, 40 тисяч посріблених металевих хрестиків.

Мова йде про подарунок, який Святіший Отець вирішив зробити вірним в неділю після свята Воздвиження Чесного Хреста, яке відзначалося 14 вересня. Хрестик, запакований у прозорий пакетик, супроводжує листівка, на якій трьома мовами записані слова, які Папа Франциск промовив під час Хресної дороги з нагоди Всесвітніх днів молоді в Бразилії 2013 року: «В Христовому хресті вміщена вся Божа любов, присутнє все Його безмірне милосердя».

У повідомленні Апостольської Елемозінерії зазначається, що після роздавання хрестиків волонтери-нужденні, яких буде понад 300, отримають від Папи Франциска пакети з перекускою.

Це не вперше на площі Святого Петра відбувається така подія. В минулому «бідні Папи Франциска» роздавали паломникам кишенькові Євангелії та молитовний набір «Мізерикординка» від Святішого Отця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України