Тисячі австрійських мостів знаходяться під щоденним контролем

В Австрії є близько п’яти тисяч мостів. Їх стан є дуже актуальним питанням на сьогоднішній день, тим більше після подій в італійській Генуї, де обвалився величезний автомобільний міст, в результаті чого загинули більше тридцяти осіб.

Про те, які заходи проводяться в Австрії для забезпечення надійності та безпеки австрійських мостів, заявив у прес-релізі міністр транспорту Норберт Хофер.

Мости в Австрії з періодичністю у шість років проходять повний інспекційний контроль, в ході якого інженери-будівельники визначають надійність мосту та його складових елементів, а також проводяться необхідні ремонтні та профілактичні роботи. Менш об’єднання роз’ємні заходи щодо контролю проводяться Asfinag кожні два роки. Крім того, мости щоденно візуально оглядаються в ході рейдів маршрутної служби Asfinag.

Як зазначається, періодичність контролю збільшується після певних подій, таких як повені, землетруси та інші природні чи техногенні катаклізми.

До речі, 1 серпня 1976 року у Відні відбулося обвалення моста Wiener Reichsbr?cke. В результаті інциденту, що стався рано вранці, у води Дунаю разом з уламками моста і проїжджої частини впали автобус і автомобіль. Тоді загинула одна людина. Вібрації в момент обвалення моста були настільки сильними, що були зафіксовані сейсмодатчиками. Через три дні після обвалення моста було прийнято рішення про його будівництво. Новенький Wiener Reichsbr?cke був зданий в експлуатацію в листопаді 1980 року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh