Авторські статтіНовини з Австрії

Тисячі австрійських мостів знаходяться під щоденним контролем

В Австрії є близько п’яти тисяч мостів. Їх стан є дуже актуальним питанням на сьогоднішній день, тим більше після подій в італійській Генуї, де обвалився величезний автомобільний міст, в результаті чого загинули більше тридцяти осіб.

Про те, які заходи проводяться в Австрії для забезпечення надійності та безпеки австрійських мостів, заявив у прес-релізі міністр транспорту Норберт Хофер.

Мости в Австрії з періодичністю у шість років проходять повний інспекційний контроль, в ході якого інженери-будівельники визначають надійність мосту та його складових елементів, а також проводяться необхідні ремонтні та профілактичні роботи. Менш об’єднання роз’ємні заходи щодо контролю проводяться Asfinag кожні два роки. Крім того, мости щоденно візуально оглядаються в ході рейдів маршрутної служби Asfinag.

Як зазначається, періодичність контролю збільшується після певних подій, таких як повені, землетруси та інші природні чи техногенні катаклізми.

До речі, 1 серпня 1976 року у Відні відбулося обвалення моста Wiener Reichsbr?cke. В результаті інциденту, що стався рано вранці, у води Дунаю разом з уламками моста і проїжджої частини впали автобус і автомобіль. Тоді загинула одна людина. Вібрації в момент обвалення моста були настільки сильними, що були зафіксовані сейсмодатчиками. Через три дні після обвалення моста було прийнято рішення про його будівництво. Новенький Wiener Reichsbr?cke був зданий в експлуатацію в листопаді 1980 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України