Авторські статті

Тищук: розкажіть Зеленському, що «стріляють» його підлеглі міністра Авакова, коли куражатся зброєю, а на сході – інше

Як передає Голос українською, відомий блогер Юрій Тищук у своєму блозі пише про те, що було б непогано, якби в оточенні Володимира Зеленського знайшовся хтось, хто зумів розповісти йому, що «стріляють», як президент сказавши під час прес-марафону, це, коли його підлеглі міністра Авакова, у яні, або і на тверезу голову куражатся зброєю і вбивають маленького хлопчика в сусідньому дворі, або в азарті погоні вбивають неповнолітнього пасажира авто, яке переслідують, або «клеїти» групи на групу колег як у Княжичах. Вісь, що таке «стріляють».

Юрій Тищук пише, обстріл – це зовсім інше, це, коли попередньо формується військовий підрозділ, який навчається, проходить злагодження. Завозиться «гумконвоем» зброя і боєприпаси на військові склади. Потім на відповідну позицію за даними розвідки і за наказом висувається це військовий підрозділ з боєзапасом, отриманим на військовому складі, займає позицію. Як правило, таких позицій готується кілька, в тому числі і бутафорські – з макетами. Потім батарея або бойовий розрахунок встановлює контакт з коректировщиками, наводчиками, наприклад операторами безпілотників і вистрілює боєзапас за наміченим цілям, намагаючись укластися у відведений термін. Швидко в межах двох десятків хвилин – щоб не нарватися на «відповідь» згортається і змінює позицію.

За словами блогера, тоді буває з сумом ми читаємо про вбитих і поранених. А іноді щастить – втрат немає, а іноді за даними протибатарейних приладів вдається передати «відповідь» за потрібною адресою. Бійці чекають даних розвідки про результат, а іноді результат буває і видно в оптику. Це зовсім не «якісь незрозумілі особи з обох сторін стріляють».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України