Авторські статті

«Доля вже вирішена»: Експерт розповів про відсутність політичного майбутнього у Зеленського

Марафон Володимира Зеленського мав лише одну мету – відволікти суспільство від факту, що у президента немає реальної влади. Білецький зірвав відвід військ, і це було яскравим підтвердженням цього факту. Як повідомляє Голос українською, про це на своїй сторінці в Facebook написав політичний експерт Андрій Головачов.

«І проблема навіть не в тому, що поліція на блок — посту не безпораднв. Проблема в тому, що Зеленський ніяк не відреагував на цю безпорадність. Від слова «ніяк»! Не зібрав РНБО, не зажадав звільнення Авакова, не задіяв сили СБУ для відновлення своєї влади, не прибув особисто на блокпост і не зажадав відновлення дисципліни і законності», – пише Головачов. Він підкреслив, що президент не може проводити власну лінію і не має влади, і цей факт українці повинні прийняти як даність. Більшість виборців дали Зеленському формальну владу, але йому не вдалося сформувати її в реальну. Також експерт упевнений, що президент ні за яких обставин не зможе звільнити Арсена Авакова. Якщо він це зробить, він позбудеться своєї посади.

На думку Головачова, Зеленський вже почав шкодувати, що пішов на вибори, і внутрішньо глава держави готовий покинути свій пост. «Власне, на своєму піцца-марафоні він прозоро натякнув на це. Ніякої інтриги з Зеленським вже немає: він не володіє необхідною волею до влади і тому доля його вирішена. Інтрига в іншому: в якому психологічному стані буде суспільство, коли “проект Зеленський” з тріском провалитися?», – задається питанням експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.