Політика

Тимошенко: Так трагічно країна ще ніколи не жила, як при Гройсмані (ВІДЕО)

ТИМОШЕНКО: Так трагически страна еще никогда не жила, как при Гройсмане (ВИДЕО)
Я знаю, що Гройсман каже неприємні речі по відношенню до мене. Своїми висловлюваннями він мені нагадує пакувальну плівку з бульбашками — діти, коли хочуть пограти, душать їх, а вони лопаються голосно.

Ось для мене це образ Гройсмана — гучний міхур, який їсть все.

Про таке заявила вчора лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі на телеканалі ZIK, коментуючи звіт уряду Гройсмана перед комітетом економічного розвитку Верховної Ради.

На думку Тимошенко, насправді не треба ніяких звітів — Гройсмана, Порошенко, чи Яценюка. «Тому що звіт не на папера, які вони кинули парламенту і суспільству, а звіт про їх роботу в серці кожної людини, в гаманцях людей, в їх холодильниках. В тому, чи можуть вони лікуватися і вчити своїх дітей. Вісь у чому звіт Гройсмана. Так трагічно країна ще ніколи не жила, так трагічно ніколи не жили люди. І я думаю, що країна йому поставила «двійку», — заявила вона.

На думку лідера «Батьківщини», звітом можна прикрити величезний пласт проблем, які створені для кожного українця. «Люди не можуть жити, не можуть працювати. Безробіття рекорднаі. Ми почули, що у нас найбільша інфляція в світі, Україна потрапила в десятку найбідніших країн світу. Вісь звіт Гройсмана, Порошенко і Яценюка. І тому, чим довше ці люди керують нами, розповідають, як нам жити і що робити, тим важче нам буде виходити з цього стану», — зазначила Тимошенко.

На її думку, в Україні сьогодні немає самостійного прем’єр-міністра. «У нас є тінь Президента — це Прем’єр-міністр Гройсман, який виконує всі його забаганки, його доручення. І перше, що він зробив, коли прийшов на посаду, — підписав постанову про підвищення ціни на газ для людей вдвічі. А потім він зробив так, що це призвело до підвищення вдвічі ще й вартості тепла, а потім на 25% і ще раз на 25% подорожчала електроенергія. Вони з людей здирають останню шкуру. Вісь його робота!», — підкреслила Тимошенко.

Також у цій програмі вона сказала, що «країна повинна мати новий суспільний договір – нову Конституцію України на базі парламентської форми правління, яка зруйнує монополію на управління країною. Оскільки сьогодні існує монополія купки людей, які не розуміють, що таке держава і управління країною».

Стосовно ж Гройсмана і Порошенко лідер «Батьківщини» дуже жорстко висловлювалася і раніше. Наприклад, 21 березня вона в Раді заявила, що Порошенко і Гройсман ведуть руйнівну для країни політику.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.