Тимошенко: Так трагічно країна ще ніколи не жила, як при Гройсмані (ВІДЕО)


Я знаю, що Гройсман каже неприємні речі по відношенню до мене. Своїми висловлюваннями він мені нагадує пакувальну плівку з бульбашками — діти, коли хочуть пограти, душать їх, а вони лопаються голосно.

Ось для мене це образ Гройсмана — гучний міхур, який їсть все.

Про таке заявила вчора лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі на телеканалі ZIK, коментуючи звіт уряду Гройсмана перед комітетом економічного розвитку Верховної Ради.

На думку Тимошенко, насправді не треба ніяких звітів — Гройсмана, Порошенко, чи Яценюка. «Тому що звіт не на папера, які вони кинули парламенту і суспільству, а звіт про їх роботу в серці кожної людини, в гаманцях людей, в їх холодильниках. В тому, чи можуть вони лікуватися і вчити своїх дітей. Вісь у чому звіт Гройсмана. Так трагічно країна ще ніколи не жила, так трагічно ніколи не жили люди. І я думаю, що країна йому поставила «двійку», — заявила вона.

На думку лідера «Батьківщини», звітом можна прикрити величезний пласт проблем, які створені для кожного українця. «Люди не можуть жити, не можуть працювати. Безробіття рекорднаі. Ми почули, що у нас найбільша інфляція в світі, Україна потрапила в десятку найбідніших країн світу. Вісь звіт Гройсмана, Порошенко і Яценюка. І тому, чим довше ці люди керують нами, розповідають, як нам жити і що робити, тим важче нам буде виходити з цього стану», — зазначила Тимошенко.

На її думку, в Україні сьогодні немає самостійного прем’єр-міністра. «У нас є тінь Президента — це Прем’єр-міністр Гройсман, який виконує всі його забаганки, його доручення. І перше, що він зробив, коли прийшов на посаду, — підписав постанову про підвищення ціни на газ для людей вдвічі. А потім він зробив так, що це призвело до підвищення вдвічі ще й вартості тепла, а потім на 25% і ще раз на 25% подорожчала електроенергія. Вони з людей здирають останню шкуру. Вісь його робота!», — підкреслила Тимошенко.

Також у цій програмі вона сказала, що «країна повинна мати новий суспільний договір – нову Конституцію України на базі парламентської форми правління, яка зруйнує монополію на управління країною. Оскільки сьогодні існує монополія купки людей, які не розуміють, що таке держава і управління країною».

Стосовно ж Гройсмана і Порошенко лідер «Батьківщини» дуже жорстко висловлювалася і раніше. Наприклад, 21 березня вона в Раді заявила, що Порошенко і Гройсман ведуть руйнівну для країни політику.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh