Авторські статтіТехно

Астрономи: У сузір’ї Кита існує планета, на якій можливе життя

Астрономам вдалося виявити унікальну планету LHS 1140b, яка знаходиться за межами Сонячної системи, але при цьому на ній можуть жити живі організми. Матеріали спостережень були оприлюднені на сторінках видання Nature.

За даними вчених, екзопланета обертається навколо червоного карлика LHS 1140, розташованого в сузір ї Кита. Астрономи розповіли, що часові рамки ночі на цій планеті в 25 разів більше світлового дня. Автор дослідження Джейсон Дитманн з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики заявляє, що відкриття LHS 1140b є значущим для вивчення Всесвіту. Повідомляється, що екзопланета в 1,43 рази перевищує розміри Землі і в 6,65 раз масивніше нашої планети.

Оскільки небесне тіло обертається навколо червоного карлика, то середня температура на його поверхні в кілька разів менше земного, але не дивлячись на це, вчені припускають, що на новій планеті існують водні ресурси, завдяки яким можливе зародження життєвих форм. Відзначається, що екзопланету вдалося виявити за допомогою телескопічної установки MEarth, яка розміщена в чилійській астрономічної обсерваторії. Вчені припускають, що надалі буде вивчена можливість польоту на екзопланету.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.