Авторські статтіТехно

Thermacell випустив ліхтар для боротьби проти комарів

Розробники устілок з підігрівом від компанії Thermacell вносять різноманітність для своїх користувачів і створили гаджети, серед яких відлякувач комах. Компанія готує до запуску полегшений і більш компактний пристрій, призначений, щоб заглибитися в пустелю. В бажані молоддю поїздки, це буде саме те, апарат не займеі багато місця, а легкість використання стане запорукою боротьби з москітами на будь-якому відпочинку.

«Ми використовували один з найбільших в Thermacell відлякувач, і можу сказати, що це абсолютне задоволення. Thermacell стверджує, що ефективність 96 відсотків проти комарів, мошок і інших докучливих літаючих комах. Але, як правило, 4 з сотні комарів все одно дзижчать під ранок, що дратує», – відзначають користувачі.

Розробники в свою чергу повідомляють, що ще належить створити умови, в яких будуть вбиті й інші комарі. Ліхтар був настільки ефективним, що творці думали, може, там просто не було ніяких комарів навколо – аж до наступного вечора. Але його відсутність відразу відчувається, і безліч комах відразу роєм летять на людей.

Thermacell відлякувачі призначені для того, щоб створити безпечну зону площею 15 х 15 футів (4.6 х 4.6 м) по периметру, забезпечуючи відпочинок від цих безперервних крилатих кусючих. Є слабкий запах, але не настільки відчутний, як свічки, факели, газові балончики та інші традиційні москітні рішення. Вартість такої розробки становить 39,99 доларів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України