Thermacell випустив ліхтар для боротьби проти комарів

Розробники устілок з підігрівом від компанії Thermacell вносять різноманітність для своїх користувачів і створили гаджети, серед яких відлякувач комах. Компанія готує до запуску полегшений і більш компактний пристрій, призначений, щоб заглибитися в пустелю. В бажані молоддю поїздки, це буде саме те, апарат не займеі багато місця, а легкість використання стане запорукою боротьби з москітами на будь-якому відпочинку.

«Ми використовували один з найбільших в Thermacell відлякувач, і можу сказати, що це абсолютне задоволення. Thermacell стверджує, що ефективність 96 відсотків проти комарів, мошок і інших докучливих літаючих комах. Але, як правило, 4 з сотні комарів все одно дзижчать під ранок, що дратує», – відзначають користувачі.

Розробники в свою чергу повідомляють, що ще належить створити умови, в яких будуть вбиті й інші комарі. Ліхтар був настільки ефективним, що творці думали, може, там просто не було ніяких комарів навколо – аж до наступного вечора. Але його відсутність відразу відчувається, і безліч комах відразу роєм летять на людей.

Thermacell відлякувачі призначені для того, щоб створити безпечну зону площею 15 х 15 футів (4.6 х 4.6 м) по периметру, забезпечуючи відпочинок від цих безперервних крилатих кусючих. Є слабкий запах, але не настільки відчутний, як свічки, факели, газові балончики та інші традиційні москітні рішення. Вартість такої розробки становить 39,99 доларів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh