Життя

3 найбільш ідеальні жінки за знаком зодіаку. На ТАКИХ жінок варто одружуватися!

Є жінки для пристрасті, а є для любові. Є жінки, які відрізняються від інших!

3 самые идеальные жены по знаку зодиака. На ТАКИХ женщинах стоит жениться!

Вони щирі і чудові, і з них, без сумніву, виходять найкращі дружини. Ви все ще сумніваєтеся у своїй обраниці – тоді прочитайте це. Якщо вона входить в цю трійку – відкиньте сумніви.

Звичайно, є винятки з правил. Але зазвичай зірки не брешуть.

Панянки, не турбуйтеся, якщо не входите в цю трійку. Зодіак зодіаком, але ми самі впливаємо на свою долю. Візьміть на озброєння ці якості.Вони дуже подобаються чоловікам.

Отже, ось ідеальні жінки за знаком Зодіаку:

1.ТЕЛЕЦЬ — ЦЕ НЕ ПРОСТО СПРАВЖНЯ ЖІНКА, ЦЕ СУПЕР-ЖІНКА!

Жінка, в якої є все, чим може обдарувати прекрасну стать матінка-природа. Красива, граціозна, завжди свіжа і приваблива, зі спокійним, м’яким поглядом, таким же голосом і плавними, розміреними рухами, вона викликає найприємніші емоції. Її товариство приємне і діє заспокійливо. Вона терпляча слухачка, тонка і приємна співрозмовниця, володіє живим розумом і не допускає на чужу адресу якихось різких і грубих висловів. Володіючи відмінним нюхом, вона добре вибирає косметику та парфумерію; як правило, не палить.

Тельці-жінки — об”єкт мрій сильної статі. Вони є чудовими супутницями життя, поважаючи у своєму шлюбі чоловіка і не претендуючи на лідируючі позиції в сім’ї. Однак при цьому не принижують в собі жінку і ведуть себе з великою гідністю. Жінка-Телець бачить своє життєве призначення в тому, щоб служити своїй другій половині надійною опорою, добре вести дім і бути зразковою матір’ю.

Представниці цього знака Зодіаку найчастіше є чудовими господинями. Їх здібностям до домоводства не може скласти конкуренції жоден інший знак. В будинку Тельців завжди панує цілковитий порядок, «хірургічна» чистота, інтер’єр його красивий і створений з великим смаком. Будинок затишний, в ньому завжди добре пахне, повно квітів. Цим жінкам властива ощадливість і економність, але, незважаючи на це, в будинку завжди все є. Він відкритий для друзів, які можуть розраховувати на гостинний, теплий прийом, смачні страви та приємне проведення часу в затишній родинній обстановці.

Величезне значення в житті жінки-Тельця мають діти. Їм вона віддає весь свій вільний час, всю свою любов і ласку. В її товаристві діти відчувають надійний захист, вона в будь-яку хвилину готова прийти на допомогу порадою і ділом. Не дивно, що Тельці-матері в очах своїх дітей часто є більше добрими подругами, з якими можна поділитися найпотаємнішим. Такий стан речей зберігається і в підлітковому, юнацькому віці, хоча більшість нащадків у ці роки відсторонюються від матерів. Телець-жінка подає своїм дочкам і синам відмінний приклад любові і вірності.

2. ЖІНОК, НАРОДЖЕНИХ ПІД СУЗІР “ЯМ СКОРПІОНА, ВІДРІЗНЯЄ ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ!

А також краса, привабливість, енергійність, загадковість, сміливість, пристрасність, рішучість, напористість, чоловічий склад розуму.

Життєві сили їх буквально переповнюють, тому в них існує незнищенна потреба в тому, щоб знайте їм якесь застосування. Не дивно, що їм властиво вирушати в ризиковані подорожі, займатися складними і навіть небезпечними проектами, кидатися з головою в авантюри.

На долю жінки-Скорпіона, як правило, випадає багато випробувань, але завдяки величезному фізичному і духовному потенціалу її силу духу дуже нелегко зламати. Після поразок, якщо такі трапляються, представниця цього знаку не здається, не опускає руки, не втрачає колишнього запалу і швидко приходить до себе, повертаючись на колишні позиції.

Оскільки душа Скорпіона-жінки постійно наповнюється безліччю бажань, вона має потребу в тому, щоб завжди мати чуттєві відчуття.

Вдома у жінки-Скорпіона завжди панує бездоганна чистота, життя в ньому налагоджена комфортно, а інтер’єр створений так, що не залишає сумнівів у відмінному смаку господині і любові, яку вона відчуває до своєї оселі.

З жінок, що народилися під цим зодіакальним сузір’ям, виходять хороші матері, які, з одного боку, розвивають волю дітей, життєстійкість, готують до майбутньої непростого життя, а з іншого — створюють сприятливі умови для прояву нахилів і талантів. Скорпіони — великі знавці людської натури, і ця їх якість знаходить застосування й у вихованні дітей. Мамі, що народилися під цим сузір’ям, допомагають дітям вирішувати їх проблеми, аналізувати складні ситуації, вибирати гідних друзів, дають слушні поради.

Для свого чоловіка жінка-Скорпіон виступає в ролі тієї ж помічниці, доброї порадниці. Кар’єра чоловіка, його соціальне становище для неї не пустий звук. На вівтар успіхів чоловіка вона готова покласти будь-які жертви, готова його підтримати з усім притаманними їй розумом і енергійністю. З цієї точки зору її без сумнівів можна назвати вірною дружиною.

3. ЖІНОК, ЩО З’ЯВИЛИСЯ НА СВІТ ПІД ЗНАКОМ ВОДОЛІЯ, ПРИРОДА НАДІЛИЛА ДОТЕПНІСТЮ!

А також чарівністю, грацією, витонченістю. Зроду володіють яскравою, дивовижною зовнішністю і часто опиняються у компанії якщо не найкрасивішими, то найцікавішими. Дуже багатьом Водоліям-жінкам властива манера незвично одягатися: з однаковим успіхом вони можуть одягти що-небудь вирите з бабусиної скрині, і те, що відповідає останньому писку моди. Такі ж крайності можуть проявитися у стрижках і зачісках, причому вони будуть в обов’язковому порядку відрізнятися від інших.

Жінкам даного знака притаманна здатність пристосовуватися до будь-якої ситуації, до будь-яких умов, в тому числі, завдяки чудово розвиненій інтуїції. Вважається, що Водолії володіють даром точно передбачати майбутні події. Жінки з такими здібностями в епоху Середньовіччя зазвичай виявлялися жертвами інквізиції.

Далеко не всі можуть розуміти, чому Водолій надходить або думає так чи інакше. Для того, щоб наблизитися до розуміння внутрішнього світу жінки, людина винна теж жити завтрашнім днем.

Спрямованість у майбутнє зовсім не заважає Водоліям-жінкам не витати в хмарах, не лінуватися, а сумлінно працювати. Багато, якщо не все, вони здатні робити власними руками. Єдине, що їм не до вподоби, — це сувора дисципліна. Блиск, витонченість, властива представницям цього знаку, проявляються навіть у дрібних, незначних справах.

Водолії відрізняються великою терпимістю, а ревнощі в їх очах є забобоном. Для представниці цього знака чоловік буде коханим не за хорошу матеріальну забезпеченість або успіхи в кар’єрі. Набагато важливіше для неї вміння бути її вірним, добрим другом, приятелем її друзів. Жінки-Водолії бачать майбутнє своїх обранців і допомагають їм реалізувати даний природою потенціал, поставити на службу цьому свої почуття і інтелектуальні здібності.

Представниця не стане шпигувати за своїм чоловіком, її не мучить підозрілість, але факт зради вона не пробачити. Заміжня Водолій-жінка не дозволить собі романів, оскільки, з її точки зору, відносини між подружжям можуть бути тільки чесними.

У товариських і чарівних представниць цього знаку в будинку завжди багато гостей, всі відчувають потребу в їх приємному товаристві.

Коли у жінки-Водолія з’являється дитина, через природну стриманість вона не виявляє бурхливого захоплення з цього приводу і відкрито не демонструє, як сильно любить свого малюка. Проте з раннього віку він буде для неї особистістю; жінка-Водолій не стане карати дитину, але і занадто опікати теж не буде.

Поділіться цією інформацією з друзями!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України