Хантер Байден став ціллю адміністрації Трампа спробувати підірвати президентську кампанію свого батька

The Times: Трамп призупинив військову допомогу Україні до тих пір, поки Зеленський не погодився розпочати офіційне розслідування відносно Байдена

The Times Мене попросили збрехати про Хантера Байдена – бізнесмен з України

Бізнесмен з України визнав, що його попросили збрехати про бізнес-угоди Хантера Байдена, щоб завдати шкоди репутації Джо Байдена.

“Після виборчої кампанії, побудованої на критиці репутації сина свого суперника, Трамп стикається із закликами до нового судового розслідування його дій в Україні, де він і його соратники вели пошуки компромату на Хантера Байдена”, – пише The Times.

The Stories of our Times порозмовляв з бізнесменом з України, який вперше визнав, що його попросили збрехати про бізнес-угоди Хантера Байдена, щоб завдати шкоди репутації Джо Байдена. Натомість йому пообіцяли візу в США і юридичний імунітет.

Ці звинувачення викликають нові запитання про історію, котра переслідувала адміністрацію Трампа, яка привела до сенатського розслідування та імпічменту Трампа. Обвинувачений у зловживанні владою і підбурюванні до іноземного втручання в американські вибори, Трамп призупинив військову допомогу Україні до тих пір, поки Зеленський не погодиться почати офіційне розслідування відносно Байденом.

Тепер, коли в поле зору знаходиться адміністрація Байдена, і дізнавшись про нові докази, зібрані в ході розслідування The Times, полковник Олександр Віндман, один з основних свідків на слуханнях, вважає, що необхідно нове судове розслідування.

“Виявлення правопорушення надзвичайно важливі. У штаті Нью-Йорк, а також на федеральному рівні вже ведуться розслідування”, – зазначив він.

Полковник Віндман хотів би, щоб адміністрація Байдена пішла ще далі.

“Я хотів би побачити комісію по встановленню істини і примирення, двопартійну структуру, тому що є сенс в розслідуванні правопорушень навколо України, а також інших корумпованих підприємств, які проводила ця адміністрація. Україна – найпомітніше з них, але тут були й інші приклади” , – сказав він.

Полковник Віндман був членом Ради нацбезпеки США, що спеціалізуються на євразійських справах, коли в рамках своєї роботи він регулярно слухав телефонні розмови Трампа з президентом України. Він поскаржився своєму начальству, коли зрозумів, що Трамп домагається іноземного втручання в американські вибори, чинячи тиск на Зеленського, щоб той почав розслідування щодо Байденом. Після дачі свідчень проти Трампа на слуханнях у справі про імпічмент президент атакував полковника Віндмана в Twitter і той в кінцевому підсумку був змушений піти з роботи.

Слухання в Сенаті пролили світло на дії адвоката Трампа- Руді Джуліані, який займався пошуком доказів проти Хантера Байдена в Україні.

За словами Льва Парнаса, одного із соратників Джуліані, вони звернулися за допомогою в пошуках скандалу, який завдасть шкоди президентських перегонах Джо Байдена, до Дмитра Фірташа, пов’язаного з Кремлем українського олігарха. Фірташ, якому з 2014 р загрожувала екстрадиція в Америку, уклав угоду, стверджував Парнас, яка скасувала б його ордер на екстрадицію в обмін на будь-які докази скандалу навколо Байдена. Фірташ надав Парнасу позику в розмірі $ 1 млн протягом цього періоду.

Звинувачення лунають із боку Хареса Юссефа, бізнесмена з України та близького друга Фірташа. Юссеф сказав, що його попросили придумати зв’язку між Хантером Байденом і комерційною угодою з одним з його колишніх соратників, яка пішла не так. “Завдання було в тому, щоб збрехати, – заявив Юссеф. – Я навіть ніколи з ним не зустрічався. Але на Хантера Байдена були спущені мисливські пси.

У минулому році Юссеф розповів журналістам про зв’язки Хантера з неіснуючим фондом mbloom і стверджував, що той обіцяв бізнесменам доступ до свого батька в 2015 р, коли Байден був віце-президентом за Барака Обами. У той час у Юссефа не було доказів на підтримку його тверджень, а тепер він визнав, що все це неправда.

Юссеф, що влаштувався в Києві після проходження навчання в Росії в 1980-х, розбагатів, працюючи в українській сталеливарній промисловості. Він є близьким другом і сусідом Фірташа, який бореться з екстрадицією в США за звинуваченнями в рекеті і відмиванні грошей. Юссеф заявив, що до нього звернулися члени команди Фірташа зі словами:

“Ми зможемо вирішити ці відносини з Америкою, якщо ви можете нам допомогти”. Йому сказали, що наказ про екстрадицію його друга може бути скасований, якщо він зможе знайти достатньо доказів проти Хантера Байдена. Знаючи, що Юссеф був пов’язаний з mbloom, команда Фірташа попросила його придумати історію про зв’язок Хантера Байдена з приреченим фондом.

Юссеф був залучений в давню юридичну проблему. Його заарештували у Відні в 2017р за запитом іспанської влади, які звинуватили його у відмиванні грошей для Фірташа і російської організованої злочинності. У період, коли йому загрожувала екстрадиція до Іспанії, його американська віза була анульована.

“Хтось із команди Фірташа запитав мене, чи хочу я повернути свою візу і мати можливість знову поїхати в Штати, – заявив Юссеф. – Вони сказали, що якщо ми вирішимо проблему в Штатах, ми зможемо вирішити проблему з вашої візою, ви навіть зможете отримати імунітет, якщо ми зможемо використовувати ваші інвестиції в mbloom в цій справі Хантера Байдена “.

Фірташ, мільярдер, тісно пов’язаний з Кремлем, заробив свої статки, виступаючи посередником у газових інтересах російського уряду в Україні. Міністерство юстиції США заявило, що Фірташ також брав активну участь в “російської організованої злочинності”. Юссеф живе в квартирі поруч з Фірташем у Відні:

“У дев’яності роки кожен в цих країнах був зобов’язаний підтримувати певні стосунки з цими групами, тому що вони приймали рішення в бізнесі, – пояснив він. – Так що, якщо ви хочете домогтися успіху, вам потрібно пройти через цю фабрику мафії “.

Нападки на бізнес-угоди Хантера Байдена зайняли центральне місце в кампанії з переобрання Трампа. Однак, за словами Юссефа, (…) на його рішення розповісти про його власний досвіді збору доказів проти Хантера в Україні вплинула доповідь, опублікована на цьому тижні Проектом з розслідування організованої злочинності та корупції, яка містила докази з банківських рахунків, що свідчать про інвестиціях Юссефа в mbloom “.

“Справа в Іспанії зруйнувала мою репутацію, – додав він. – Я не знаю, як показати людям, що в цьому немає правди”.

The Times Меня попросили солгать о Хантере Байдене- бизнесмен из Украины.
Бизнесмен из Украины признал, что его…

Опубліковано Владом Пономарем Середа, 11 листопада 2020 р.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh