Авторські статті

The Times: Трамп призупинив військову допомогу Україні до тих пір, поки Зеленський не погодився розпочати офіційне розслідування відносно Байдена

The Times Мене попросили збрехати про Хантера Байдена – бізнесмен з України

Бізнесмен з України визнав, що його попросили збрехати про бізнес-угоди Хантера Байдена, щоб завдати шкоди репутації Джо Байдена.

“Після виборчої кампанії, побудованої на критиці репутації сина свого суперника, Трамп стикається із закликами до нового судового розслідування його дій в Україні, де він і його соратники вели пошуки компромату на Хантера Байдена”, – пише The Times.

The Stories of our Times порозмовляв з бізнесменом з України, який вперше визнав, що його попросили збрехати про бізнес-угоди Хантера Байдена, щоб завдати шкоди репутації Джо Байдена. Натомість йому пообіцяли візу в США і юридичний імунітет.

Ці звинувачення викликають нові запитання про історію, котра переслідувала адміністрацію Трампа, яка привела до сенатського розслідування та імпічменту Трампа. Обвинувачений у зловживанні владою і підбурюванні до іноземного втручання в американські вибори, Трамп призупинив військову допомогу Україні до тих пір, поки Зеленський не погодиться почати офіційне розслідування відносно Байденом.

Тепер, коли в поле зору знаходиться адміністрація Байдена, і дізнавшись про нові докази, зібрані в ході розслідування The Times, полковник Олександр Віндман, один з основних свідків на слуханнях, вважає, що необхідно нове судове розслідування.

“Виявлення правопорушення надзвичайно важливі. У штаті Нью-Йорк, а також на федеральному рівні вже ведуться розслідування”, – зазначив він.

Полковник Віндман хотів би, щоб адміністрація Байдена пішла ще далі.

“Я хотів би побачити комісію по встановленню істини і примирення, двопартійну структуру, тому що є сенс в розслідуванні правопорушень навколо України, а також інших корумпованих підприємств, які проводила ця адміністрація. Україна – найпомітніше з них, але тут були й інші приклади” , – сказав він.

Полковник Віндман був членом Ради нацбезпеки США, що спеціалізуються на євразійських справах, коли в рамках своєї роботи він регулярно слухав телефонні розмови Трампа з президентом України. Він поскаржився своєму начальству, коли зрозумів, що Трамп домагається іноземного втручання в американські вибори, чинячи тиск на Зеленського, щоб той почав розслідування щодо Байденом. Після дачі свідчень проти Трампа на слуханнях у справі про імпічмент президент атакував полковника Віндмана в Twitter і той в кінцевому підсумку був змушений піти з роботи.

Слухання в Сенаті пролили світло на дії адвоката Трампа- Руді Джуліані, який займався пошуком доказів проти Хантера Байдена в Україні.

За словами Льва Парнаса, одного із соратників Джуліані, вони звернулися за допомогою в пошуках скандалу, який завдасть шкоди президентських перегонах Джо Байдена, до Дмитра Фірташа, пов’язаного з Кремлем українського олігарха. Фірташ, якому з 2014 р загрожувала екстрадиція в Америку, уклав угоду, стверджував Парнас, яка скасувала б його ордер на екстрадицію в обмін на будь-які докази скандалу навколо Байдена. Фірташ надав Парнасу позику в розмірі $ 1 млн протягом цього періоду.

Звинувачення лунають із боку Хареса Юссефа, бізнесмена з України та близького друга Фірташа. Юссеф сказав, що його попросили придумати зв’язку між Хантером Байденом і комерційною угодою з одним з його колишніх соратників, яка пішла не так. “Завдання було в тому, щоб збрехати, – заявив Юссеф. – Я навіть ніколи з ним не зустрічався. Але на Хантера Байдена були спущені мисливські пси.

У минулому році Юссеф розповів журналістам про зв’язки Хантера з неіснуючим фондом mbloom і стверджував, що той обіцяв бізнесменам доступ до свого батька в 2015 р, коли Байден був віце-президентом за Барака Обами. У той час у Юссефа не було доказів на підтримку його тверджень, а тепер він визнав, що все це неправда.

Юссеф, що влаштувався в Києві після проходження навчання в Росії в 1980-х, розбагатів, працюючи в українській сталеливарній промисловості. Він є близьким другом і сусідом Фірташа, який бореться з екстрадицією в США за звинуваченнями в рекеті і відмиванні грошей. Юссеф заявив, що до нього звернулися члени команди Фірташа зі словами:

“Ми зможемо вирішити ці відносини з Америкою, якщо ви можете нам допомогти”. Йому сказали, що наказ про екстрадицію його друга може бути скасований, якщо він зможе знайти достатньо доказів проти Хантера Байдена. Знаючи, що Юссеф був пов’язаний з mbloom, команда Фірташа попросила його придумати історію про зв’язок Хантера Байдена з приреченим фондом.

Юссеф був залучений в давню юридичну проблему. Його заарештували у Відні в 2017р за запитом іспанської влади, які звинуватили його у відмиванні грошей для Фірташа і російської організованої злочинності. У період, коли йому загрожувала екстрадиція до Іспанії, його американська віза була анульована.

“Хтось із команди Фірташа запитав мене, чи хочу я повернути свою візу і мати можливість знову поїхати в Штати, – заявив Юссеф. – Вони сказали, що якщо ми вирішимо проблему в Штатах, ми зможемо вирішити проблему з вашої візою, ви навіть зможете отримати імунітет, якщо ми зможемо використовувати ваші інвестиції в mbloom в цій справі Хантера Байдена “.

Фірташ, мільярдер, тісно пов’язаний з Кремлем, заробив свої статки, виступаючи посередником у газових інтересах російського уряду в Україні. Міністерство юстиції США заявило, що Фірташ також брав активну участь в “російської організованої злочинності”. Юссеф живе в квартирі поруч з Фірташем у Відні:

“У дев’яності роки кожен в цих країнах був зобов’язаний підтримувати певні стосунки з цими групами, тому що вони приймали рішення в бізнесі, – пояснив він. – Так що, якщо ви хочете домогтися успіху, вам потрібно пройти через цю фабрику мафії “.

Нападки на бізнес-угоди Хантера Байдена зайняли центральне місце в кампанії з переобрання Трампа. Однак, за словами Юссефа, (…) на його рішення розповісти про його власний досвіді збору доказів проти Хантера в Україні вплинула доповідь, опублікована на цьому тижні Проектом з розслідування організованої злочинності та корупції, яка містила докази з банківських рахунків, що свідчать про інвестиціях Юссефа в mbloom “.

“Справа в Іспанії зруйнувала мою репутацію, – додав він. – Я не знаю, як показати людям, що в цьому немає правди”.

The Times Меня попросили солгать о Хантере Байдене- бизнесмен из Украины.
Бизнесмен из Украины признал, что его…

Опубліковано Владом Пономарем Середа, 11 листопада 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України