Автоновини

Тест-драйв BMW X2: крутий, але не кросовер

Перше — ніякий це не «джип». Так і розмитим терміном «кросовер» цю машину можна назвати з великою працею. І друга — BMW X2 все одне вогонь!

На папері все виглядає гідно — баварці запевняють, що дорожній просвіт автомобіля становить 182 мм. Однак коли колега дістав рулетку і заліз під машину, то з’ясувалося, що насправді кліренс Х2 всього близько 160 мм. Плюс-мінус пара міліметрів. Та й самі баварці розуміють, що на Х2 краще не лізти в бруд — під час тест-драйву в Португалії не було передбачено жодної (!) позашляхового ділянки. Тільки рівні асфальтові доріжки в околицях Лісабона і все. Довелося нам самим шукати «напрямки» і… І нічого. Завдяки системі повного приводу (її отримали, до речі, тільки дизельні версії Х2) автомобіль може впоратися з діагональним вивішуванням і не застрягти в калюжі. Але на цьому позашляхові можливості Х2 закінчуються. Просвіт малуватий, ходи підвісок — легкові, а шини боїшся пробити на кожній великій ямі. До того ж ще й трясе сильно.

Тест-драйв BMW X2: крутой, но не кроссовер

Керується класно

Тут важливо відзначити, що BMW привезла на тест не просто Х2, а Х2 з пакетом M Sport X. А це означає не тільки інші бампери і «позашляхові» накладки в нижній частині кузова, але і більш жорстку підвіску зі зменшеним дорожнім просвітом і 19-дюймовими покришками Pirelli. З таким набором на гострі камені сунутися небезпечно.

З таким набором треба на серпантин, де Х2 розкривається у всій красі. Можна нескінченно нитки про те, що баварські інженери зрадили ідеали, але повірте — їде Х2 як треба. Чому зрадили? Та тому, що Х2 ставши ще однією моделлю, яка побудована на передньопривідній платформі. На тій же самій, до речі, на якій зроблені сучасні Mini.

Тест-драйв BMW X2: крутой, но не кроссоверТест-драйв BMW X2: крутой, но не кроссоверТест-драйв BMW X2: крутой, но не кроссоверТест-драйв BMW X2: крутой, но не кроссоверТест-драйв BMW X2: крутой, но не кроссовер

Пам ” ятається, ще Вадим Гагарін після тесту BMW X1 говорив, що це один з кращих, з точки зору керованості, кросоверів. Так вісь — Х2, здається, краще! І не тільки з-за жорсткої підвіски. BMW X2 коротше Х1 (при однаковій колісній базі) і, головне, у нього менше висота і нижчий центр ваги. Та й крісла знаходяться трохи ближче до асфальту. До того ж німецькі інженери постаралися, щоб характер у Х2 був більш спортивним порівняно з Х1. Так що коли ви побачите цю машину на дорозі, то знайте, що її водій любити швидко їздити. І, можливо, навіть вміє це робити. Адже на звивистій дорозі баварська машина радує практично по всіх дисциплінах: зворотній зв’язок класна, кренів майже немає, шини до останнього чіпляються за асфальт. І тут навіть занадто тугий кермо версії «М» не дратує, а навпаки, налаштовує на бойовий лад (хоча у місті тяжкість бублики вже здається зайвою).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України