Терористів ховають в Донецькому центральному парку

  Як стало відомо з офіційних джерел так званої ДНР, терористів, що загинули в боях з ВСУ, а так само в результаті міжусобиць або передозу, просто ховають на Алеї Слави в Донецьку, що в міському парку (колишній парк Ленком).

Зазначу що це не вигадки покликані прикрасити критичне становище з втратами серед терористів, а знову ж таки – офіційна заява представника бойовиків, а саме заступника командувача корпусом «міноборони» «ДНР» Едуарда Басуріна, поки ще живого.

Але, що найцікавіше в заяві цього “офіційного” представника, так це те, як проводиться поховання, а саме: «Після узгодження з близькими загиблих ми ховаємо наших бійців, потім координати поховань передаємо їх родичам», – зазначив Басурін.

Координати поховань? Тобто не надгробки або там хреста з прізвищем і датами? Крім того що в центрі Донецька, на місці парку з’явилося масове поховання, що навряд чи можна сприйняти як позитивний елемент у благоустрої міста, так ще і кожному родичу будуть передаватися дані про місце поховання – координати.

Ну, а взагалі той факт, що вже парк засмічують мертвими терористами і справді говорить про те, що утилізовувати зовсім невстигають, підсумовує zloy_odessit

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Людина

    Та що ви рашістські тролі навидумовували. Якщо людина по зовсім незахищеній технології хотіла щиро відповісти на інфотеррор РФ з допомогою вашого сайту, “а ви тут как тут”. Гівнота.
    Преходіть негайно на https з сертифікатом ICANN. Інакже ні коменнтів
    ні відвідувань, BlockList і антиреклама тільки. Доведіть мені, що ви не є КРЕМЛЯДІ!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh