Авторські статті

Терористів ховають в Донецькому центральному парку

  Як стало відомо з офіційних джерел так званої ДНР, терористів, що загинули в боях з ВСУ, а так само в результаті міжусобиць або передозу, просто ховають на Алеї Слави в Донецьку, що в міському парку (колишній парк Ленком).

Зазначу що це не вигадки покликані прикрасити критичне становище з втратами серед терористів, а знову ж таки – офіційна заява представника бойовиків, а саме заступника командувача корпусом «міноборони» «ДНР» Едуарда Басуріна, поки ще живого.

Але, що найцікавіше в заяві цього “офіційного” представника, так це те, як проводиться поховання, а саме: «Після узгодження з близькими загиблих ми ховаємо наших бійців, потім координати поховань передаємо їх родичам», – зазначив Басурін.

Координати поховань? Тобто не надгробки або там хреста з прізвищем і датами? Крім того що в центрі Донецька, на місці парку з’явилося масове поховання, що навряд чи можна сприйняти як позитивний елемент у благоустрої міста, так ще і кожному родичу будуть передаватися дані про місце поховання – координати.

Ну, а взагалі той факт, що вже парк засмічують мертвими терористами і справді говорить про те, що утилізовувати зовсім невстигають, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Та що ви рашістські тролі навидумовували. Якщо людина по зовсім незахищеній технології хотіла щиро відповісти на інфотеррор РФ з допомогою вашого сайту, “а ви тут как тут”. Гівнота.
    Преходіть негайно на https з сертифікатом ICANN. Інакже ні коменнтів
    ні відвідувань, BlockList і антиреклама тільки. Доведіть мені, що ви не є КРЕМЛЯДІ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.