Як і чому “захлинулася” атака ЗСУ на новий термінал Донецького аеропорту 18 січня

 У ніч з 17 на 18 січня вся країна нервово чекала новин з нового терміналу аеропорту, а я був прямо в штабі. І у нас на очах розгорталася підготовка до штурму. План був хороший:

Спочатку 4 танки повинні були вийти на позиції, активно маневруючи повинні були виманити 2 сепаратиських танка під удар з боку позиції ПТУРистів. Потім 4 БМП повинні були підійти впритул і відпрацювати 3 і 4 поверх нового терміналу. А потім 4 БТР десантної бригади повинні були доставити десант. Хороший план, простий.

Тільки на інструктаж приїхало три танки – один відмовився (захворів ніби сильно). А з інструктажу виїхало на позиції два танки – один відмовився (захворів ніби сильно). І виїхавши на позиції вони не стали маневрувати, а забившись у лісосмугу спробували кудись постріляти. Після 5 пострілів в одного заклинив механізм подачі снарядів, а другий не захотів бути в гордій самоті. І вони пішли. Потім водії БМП сказали, що у них з 4х машин їздить тільки 2. А оскільки танки не виманили сепаратистів, то і їхати немає сенсу. Десант пішов на БТР і не дійшов, БТР-70 це дуже стабільна і надійна машина. У тому сенсі, що вона надійно ламається і стабільно підводить. Ось саме так і захлинулася атака на новвй термінал тоді … 18 січня.

Юрий Бирюков

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh