Авторські статті

Терористи почали масштабні переміщення військової техніки

СРОЧНО! В ДОНЕЦКЕ СЕЙЧАС ТВОРИТСЯ НЕЧТО УЖАСНОЕ! Надвигаются колонны боевиков

На окупованій частині Донбасу бойовики почали масштабні переміщення військової техніки

Як передає група Інформаційний опір, техніку перекидають з боку Луганська в Донецьк через Дебальцеве.

«Техніка перекидається через місто, в тому числі, в денний час, іноді – великими колонами, наприклад, до складу однієї з колон входило близько 20 автомобілів, у тому числі з установленими зенітними установками типу ЗУ-23-2, також перевозилося близько 200 військовослужбовців у камуфляжній формі російського зразка», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що раніше перекидання техніки і особового складу російських військ в районі Дебальцево проводилася виключно в нічний час і за об’їзній дорозі між трасами М-04 і М-03, без проїзду вулицями міста.

«У район н. п. Старобешеве через ж/д станцію «Новий Світ» з РФ прибули залізничним транспортом 4 од. 120-мм авиадесантных самохідних артилерійських знарядь 2С9 «Нона-С». Машини призначені для подальшого перекидання в Донецьк для формування нових мобільних груп по типу легкої піхоти – раніше для цих цілей в Будьонівський район міста були перекинуті російські ББМ БТР-82А і БПМ-97 «Постріл» — заявив лідер групи «ІС» Дмитро Тимчук.

У той час жителі Донецька повідомляють про активне пересуванні військової техніки бойовиків по місту.

«12:00 на Щорса біля в/ч в 11 рік. стояла порожня дыровозка. Чекала навантаження подкацапников?», — написавши у соцмережі один з жителів міста.

Пізніше жителі Калінінського району помітили кілька гаубиць, які транспортувалися по вул. Шахтобудівників. Колона була досить великою, тому бойовики перекривали бул. Шевченка заради її проходу.

«14:45 за Шахтобудівників на світу — гаубиці повезли, три нарахувала… Шевченко перекритий, мабуть, велика колона йшла», — зазначив донеччанин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України