Життя

Росія стягує до кордону з Україною війська

Генеральний штаб Збройних сил України за підсумками інспекції російських військових об’єктів у Ростовській області заявивш про порушення Росією положень Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіра і безпеки (ВД-2011).

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ на сторінці у Фейсбук. Інспекційна група, куди крім України входили представники Канади та Данії, підтвердила недотримання Росією положень ВД-2011 про надання інформації про військових силах всім країнам-учасникам ОБСЄ.

Так, в районі кордонів з Україною 10 січня 2017 року почалося формування 150-ї мотострілецької дивізії чисельністю понад 10 тисяч солдатів. Однак ще в листопаді минулого року РФ розказала, що не планує у 2017 році нарощувати чисельність особового складу регулярних формувань і бойових частин у відповідності з пунктом 10.3 ВД-2011.

Також Росія порушила пункт 10.3.3 ВД-2011, в якому зазначається, що у випадку, коли дана інформація не може бути представлена у щорічному обмін військовою інформацією, вона буде надаватися офіційної мережею ОБСЄ за 42 доби до такого збільшення чисельності особового складу або з качаном його збільшення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.