Росія стягує до кордону з Україною війська

Генеральний штаб Збройних сил України за підсумками інспекції російських військових об’єктів у Ростовській області заявивш про порушення Росією положень Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіра і безпеки (ВД-2011).

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ на сторінці у Фейсбук. Інспекційна група, куди крім України входили представники Канади та Данії, підтвердила недотримання Росією положень ВД-2011 про надання інформації про військових силах всім країнам-учасникам ОБСЄ.

Так, в районі кордонів з Україною 10 січня 2017 року почалося формування 150-ї мотострілецької дивізії чисельністю понад 10 тисяч солдатів. Однак ще в листопаді минулого року РФ розказала, що не планує у 2017 році нарощувати чисельність особового складу регулярних формувань і бойових частин у відповідності з пунктом 10.3 ВД-2011.

Також Росія порушила пункт 10.3.3 ВД-2011, в якому зазначається, що у випадку, коли дана інформація не може бути представлена у щорічному обмін військовою інформацією, вона буде надаватися офіційної мережею ОБСЄ за 42 доби до такого збільшення чисельності особового складу або з качаном його збільшення.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh