Експерти пророкують різке зростання видобутку сланцевої нафти і газу в США


Влад Паламар повідомляє подробиці економічного прогнозу про зростання сланцевого видобутку чорного золота в США в лютому, який нещодавно зробили експерти.

Фінансовий аналітик на своїй сторінці у Фейсбуці пише, що Енергетична інформаційна адміністрація США опублікувала на цьому тижні звіт, згідно якого в наступному місяці очікується різке зростання видобутку сланцевої нафти в США. За даними цього звіту американські нафтовидобувні компанії планують збільшити активність бурових установок, досягнувши величезних обсягів видобутку – 4,748 барелів на добу. Однак, як відомо, незважаючи на ці прогнози, ціна на нафту продовжує залишатися на рівні 18-місячного максимуму і не знижується.

Паламар пише, що в лютому також очікується зростання видобутку газу сланцевим способом, який зупиниться на рівні 48 мільярдів кубічних футів на день. Блогер пояснює, що незважаючи на ці дані, ціни на нафтогазовому ринку продовжують залишатися на колишньому рівні того, що американська адміністрація публікує свої звіти з запізненням, на відміну від сервісної компанії Baker Hughes, на звіти якої орієнтуються учасники ринку. У той же час, відповідно до звітів американського відомства, у грудні компанії США пробурили 712 свердловин, з низ 545 повністю завершені. Таким чином у США на даний момент максимальна кількість свердловин – 5379.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh