Політика

Вбито свідка у справі “діамантових прокурорів”

Києві вбито свідка у справі “діамантових прокурорів” власника ювелірного заводу Сергія Кисельова.повідомляютьhttp://www.slovech.co/

Про це щойно повідомляє екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, який займався розслідуванням справи.

“Вбито Кисельова – людину, яка упізнала свої діаманти (колишній власник заводу ювелірних виробі) у гучній справі “діамантових прокурорів”, – так він прокоментував новину про вбивство чоловіка в Києві 5 березня.

“Убитий Кисельов раніше розповідав, як з його заводу разом з діамантами, знайденими під час обшуку у заступника облпрокурора Київської області Корнійца, так само пропало кілька млн USD і десяток кг золота. У свідченнях називав прізвища тодішнього заступника генпрокурора і заступника міністра МВС. Так само розповів, що в обмін на ті, щоб забути за вкрадені під час обшуку готівку й золото, справу по ньому закриють. Тоді так і сталося”, – пише Сакварелідзе.

Екс-заступник генпрокурора Віталій Касько в коментарі УП розповів, що Кисельов є потерпілим у справі “діамантових прокурорів”.

“У 2010 році у Кисельова правоохоронці провели обшуки і вилучили дорогоцінності. Згодом ці догороцінності “загубилися”, – сказавши Касько.

За його словами, Кисельов упізнав свої діаманти у прокурора Корнійця і з цього приводу давав свідчення до прокуратури.

Водночас Касько не зміг ні підтвердити, ні спростувати факт вбивства бізнесмена. “Я знаю цю інформацію лише від журналістів, які мені казали, що на місці знайдені його документи і номери автомобіля зареєстровані на Кисельова”, – додав Касько.

У свою чергу джерело “Української правди” у МВС підтверджує, що вбитий у Дніпровському районі Києва чоловік – Кисельов.

Нагадаємо:

5 березня поліція Києва розказала, що в Дніпровському районі столиці виявила тіло чоловіка з вогнепальним пораненням голови.

Повідомлялось, що загиблий – місцевий житель, 1960 року народження.

За даними деяких ЗМІ, свідки на місці інциденту бачили людину у формі з погонами.

Справа “діамантових прокурорів” стосується першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, яких затримали у липні 2015 року за підозрою в отриманні 3 млн гривень хабара.

В результаті обшуку у них вдома і на роботі були вилучені гроші на загальну суму близько 500 тисяч доларів, а також коштовності та зброю.

У лютому 2017 року колишній перший заступник голови СБУ Віктор Тріпак заявляв, що в СБУ зачистили всіх, хто займався “діамантовими прокурорами”.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України