12 ознак того, що вам все ще варто боротися за відносини

Як би сильно ви не сердилися, ви завжди думаєте, що говорите. Ви робите це тому, що ця людина вам дорога

1. У вас на прикметі є люди, які могли б скласти вам пару. Але інтуїція підказує вам, що не треба зустрічатися ні з одним з них. Так, у морі ще дуже багато риби. Від тільки вас це зовсім не хвилює. Ви вже спіймали свою.

Ви хочете бути з цією людиною. Як би важко вам не було зараз, ви готові боротися за відносини з цією людиною.

2. Одна тільки думка про те, що кохана людина може бути з кимось іншим, буквально вивертає вас на виворіт. У вас закипає ненависть. Він ваш і тільки ваш.

Ви неодмінно хочете переконатися в тому, що, крім вас, він нікого не підпускає до себе так близько.

3. Вас зовсім не надихає перспектива знову бути одній. Ви більше не хочете бути в пошуку. Не хочете стирчати на сайтах знайомств і спілкуватися з незнайомими людьми.

Ви знаєте, що вже знайшли людину, з якою ви хочете бути до кінця життя. І дуже не хочете його втратити.

4. Уявляючи майбутнє, ви завжди бачите в ньому вашого партнера. Вам здається, ніби без нього просто немає нічого за горизонтом.

Ви не хочете майбутнього, в якому поряд з вами хтось інший.

5. Час, проведений разом з ним, ви ніколи не вважаєте, витраченим даремно. Навіть якщо ви залишитеся вдома і будете цілий день ходити в піжамах, ви все одно вважаєте цей день прекрасним.

6. У ваших стосунках не так вже безхмарно. Вам вже доводилося боротися за ці відносини, і не раз. У вас були серйозні сварки і конфлікти. Незважаючи на те, що відносини між вами іноді бували досить напруженими, ні один з вас не перетнув лінію.

Як би сильно ви сердилися, завжди думаєте, що говорите. Ви робите це тому, що ця людина вам дорога.

7. Ви обожнюєте це почуття рідного, яке виникає поруч з ним. Ви звикли до запаху його тіла. Навіть якщо зараз у ваших стосунках все погано, присутність партнера поруч все одно дарує вам відчуття захищеності.

8. Так, зараз у вас негативні емоції вирують. Ви дуже сильно злитеся один на одного. Але навіть у такий момент кожен з вас знаходить сили стримати себе і не перейти межу. Ви знаєте, що повага у вашій парі не зникло.

9. Ваш партнер все ще привабливий в сексуальному плані? Якщо так, то за ваші відносини варто боротися. Багато пар просто перестають намагатися, перестають стежити за собою. Якщо це не про вас, то це хороший знак.

10. Останнім часом вам не дуже-то весело. У відносинах справді все не так просто. Незважаючи на це, партнер знаходить спосіб змусити вас посміхнутися.

Вашій коханій людині завжди вдається зробити життя трохи яскравіше.

11. Коли ви йдете на якусь подію разом, то все ще пишаєтеся тим, що він становить вам пару. Ви не хочете ховатися від нього або розлучитися з ним. Навіть коли між вами все не дуже гладко, ви хочете бути до нього якнайближче.

12. Вам не подобається, коли хтось занадто відверто фліртує з вами. Чому? Тому що ви хочете, щоб з вами фліртував тільки одна людина – той, хто зараз є вашим супутником життя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh