Авторські статті

Тепер у Путіна тільки два варіанти – або він добровільно відмовиться від влади, або почне нову військову кампанію

Рейтингове британське видання The Times помістило статтю під заголовком: «Операція Троя: російський план поширення хаосу в Україні». Автор статті Том Парфітт з Москви повідомляє про таємний план «Троя», який в листопаді 2014 направив в Кремль Олексій Муротов, екс-депутат Держдуми РФ.

На думку луганського блогера Насіння Кабакаєва, чим далі, тим більше буде опубліковано доказів злочинів РФ в Україні. Ідеологія «русского мира» буде засуджено як і нацистська пропаганда, яку Кремль вкладає мільйони доларів буде вивернута навиворіт. Будуть опубліковані докази кібератак, проведення інформаційно-психологічних операцій, підкуп певних людей в політиці і силових структурах.

Блогер підкреслює, що РФ не замітає сліди і за це доведеться відповідати. Перші кроки до ведення бойових дій була «гуманітарна агресія». Це три основні складові: знищення мови, підміна історичних зрозуміти та інформаційна війна. І це треба взяти на замітку всім країнам. У Володимира Путіна тільки два варіанти, або він доведе країну до бунтів і повалення його влади або почати нову військову кампанію, щоб зберегти її.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України