Тенісний м’яч — прекрасний засіб від болю в спині!

Таке захворювання, як ішіас, або запалення сідничного нерва, зазвичай починається непомітно: втома і швидка стомлюваність ніг, поколювання і «мурашки» в м язах. Ці стани ми схильні приписувати перевтомам.

Однак, в один не дуже прекрасний день навіть від невеликого навантаження – нахилу, різкого повороту, стрибка – може виникнути різкий біль. Біль або оніміння зазвичай локалізуються в попереку, стегнах, літках ніг. Найчастіше буває з одного боку, альо іноді охоплює обидві ноги. Що ж робити?

Ішіас: допоможе звичайний тенісний м’яч

Причини виникнення ішіасу пов’язані з защемлення сідничного нерва: остеохондроз, міжхребцева грижа і зміщення хребців, а також вагітність. При цьому людина може відчувати біль не тільки під час навантажень, але і в стані спокою, при кашлі, чханні і навіть диханні. Інтенсивну біль доводитися знімати медикаментозно під контролем лікаря, а зі слабкою можна спробувати впоратися самостійно.+

Для того, щоб знизити біль у попереку, вам знадобиться тенісний м ячик. Ляжте або сядьте на тверду поверхню, наприклад, на підлогу, упріться в підлогу руками і перенесіть на них вагу тіла. М ячик (можна використовувати два) підкладіть під хворе місце і почніть м яко рухатися вперед-назад, немов катаючись на ньому.

До речі, ви мабудь не знали що Від високої температури допомагає сода! Дивно просто і без шкоди для здоров’я

Тиск від м яча буде стимулювати грушовидний м яз сідниці, послаблюючи напуругу і знижуючи біль. Виконуючи вправу, орієнтуйтеся на свої відчуття. В особливо болючих місцях можете затриматися на 15-20 секунд. Повторювати вправу можна кілька разів на день, поки біль не відступить.

+

Знизити біль у попереку допоможе також гостра їжа, особливо червоний перець. У ньому міститься капсаїцин, який здатний знімати запалення і таким чином знижувати навантаження на сідничний нерв.

До речі, лускання насіння завдає шкоду організмові людини

Однак, больовий синдром – це тільки один з проявів ішіасу. Для того, щоб виявити причини його виникнення, потрібно звернути до фахівця, невролога або вертебролога. Лише лікар допоможе встановити причини виникнення болю і порекомендує найбільш оптимальний спосіб лікування.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh