сода збиває температуру

Від високої температури — сода! Дивно просто і без шкоди для здоров’я

сода збиває температуру«Для мене цей рецепт настільки звичний, що думалось, що всі навколо знають і застосовують. Мова про те, як швидко, надійно і без ліків збити високу температуру.

Кілька днів тому до мене за консультацією звернулася молода жінка. Її чотирирічний син потрапив у лікарню з гайморитом. Лікарі кололи йому антибіотики, але температура 38.8 вперто не збивалась вже протягом 10 днів.

Прочитайте про 5 дій, які допомагають нервовим клітинам відновлюватися

Крім рекомендацій, що стосуються конкретно лікування гаймориту, я порадила моїй мамі дати хлопцеві випити содовий розчин. І через кілька годин на сторінці відгуків в групі з’єднання явився запис:

«Мариночка, як же я рада знайомству з вами! У дитини темпера більше 10 днів, а її, виявляється, легко знизити харчовою содою!!! Знання світло! Спасибі за цей промінчик і впевненість у собі!!!»

І тут же, прямо в відгуках, Наташі стали задавати питання, як таке можливо. Ось її відповідь: «Синові 4 роки, розбавила в гарячій води чайну ложечку соди, дала охолонути, пів склянки, син випив не все, приблизно половину і ось, це було вчора ввечері, ніч і ранок 36,6!!!!»

Всі знаки оклику зберегла, щоб передати захоплення, який відчула жінка, вже впадавшая у відчай при вигляді страждань сіна. А ще вона написала в особистому листуванні : «Добре, що так все просто, легко і доступно…».

А ви знаєте що Лускання насіння завдає шкоду організмові людини

Так як же пити соду при температури?

Рецепт дуже простий. Для дорослого чайна ложка на стакан води, для дитини ? — ? чайної ложки без гірки. Залити гарячою (55-60 градусів) водою, остудити розчин до злегка теплого або кімнатної температури і випити. Можна пити до 3 разів на добу. Але, як правило, вистачає 1-2 прийомів.

Хочу попередити, що температуру до 38 градусів збивати не треба. Організм бореться з допомогою температури із захворювання, і заважати йому не варто. Соду підключати, якщо температура дуже висока і стійко тримається. А антибіотики намагайтеся виключати взагалі.

Здоров’я Вам!

Автор: Марина Венделовска

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Lidl у Чехії істотно підвищить зарплати продавцям і касирам

Німецька продуктова мережа Lidl з березня нинішнього року істотно підвищить зарплати продавцям і касирам в ...