Новини

Тенденції у дизайні інтер’єру на 2020 рік

Вам цікаво, як модифікувати квартиру чи будинок? Будьте натхнені найкращими тенденціями дизайну інтер’єру. Якщо ви хочете отримати сучасний дизайн квартир, замовити його можна в Україні у професійної студії. А поки дізнайтеся, які провідні тенденції будуть актуальними у 2020 році.

Максималізм

У 2020 році не варто відмовлятися від великих чітких візерунків і інтенсивних відтінків. Приглушені кольори поступаються місцем яскравим. Також популярним буде дорогоцінне каміння, яке ідеально підходить не тільки для оздоблення меблів, але й для внутрішньої обробки. Однак окремі барвисті стіни стають минулою історією, самотніми акцентами в кімнаті – тепер кожну стіну слід фарбувати однаково, створюючи загальний вигляд.

Криві лінії та округлість

Важливою тенденцією дизайну інтер’єру 2020 року будуть криві. Ми прощаємося з кутовими формами та жорсткими рамками, надаючи перевагу більш округленим і вигнутим формам. Такі рішення чудово підходять для меблів. Широкі крісла круглої форми, аксесуари у формі коліс, сферичні прикраси та освітлення – все, що має тонку лінійку, додасть інтер’єру модний штрих.

Варто звернути увагу на витягнуті форми лавок і шезлонгів. Цей дещо футуристичний тренд дизайну інтер’єру не означає відсутність затишку: навпаки, правильно підібрані меблі зроблять вітальню чи спальню місцем відпочинку.

Мармур

Це унікальний матеріал, який регулярно повертається до тенденцій у дизайні та будівництві. Різні кольори каменю, більш-менш помітні жилки та візерунки дозволяють йому відповідати багатьом стилям. Мармур додає інтер’єру елегантності, а оздоблювальні елементи чи предмети, зроблені з нього, є ідеальними.

Цей камінь особливо підходить для ванної, надаючи йому вічний стиль. Однак у 2020 році він не обмежиться простором навколо ванн і душових кабін: мармур повертається до вітальні.

Навіть якщо ви не плануєте влаштовувати ремонт і змінювати обробку стін, не обов’язково відмовлятися впроваджувати тенденції дизайну в інтер’єр. Мармуровий візерунок популярний серед виробників меблів, він часто з’являється на верхівках журнальних столиків або поверхових полиць.

Стійка краса

Наступні тенденції в дизайні інтер’єрів – це також прихильність до сталого розвитку та турбота про оточення. Великі архітектурні студії, виробники меблів і компанії, пов’язані з внутрішнім оздобленням, підкреслювали у своїх планах турботу про розумне використання ресурсів і матеріалів. Не дивно, що у 2020 році предмети, які були повторно використані або перероблені, будуть у моді.

Тож відновіть старий стілець бабусі, пофарбувавши його в інтенсивний колір або доповніть оббивку візерунками. Усі прикраси, що містять сліди використання, свідчать не лише про екологічний підхід, а й про те, що ви в курсі сучасних тенденцій.

Плануючи відремонтувати квартиру та змінити її інтер’єр, необхідно врахувати походження матеріалів, відмовитися від пластику, а також вкласти кошти у якісні меблі, які прослужать довгі роки. А для менших предметів обладнання за можливістю – вибрати оригінальні прикраси, виготовлені вручну. Чудове рішення – використати дерев’яні деталі, лляні тканини, плетені кошики, предмети з натуральної сировини.

Бути модними – не повинно означати щорічне споживання. Кожну з тенденцій можна пристосувати до вже наявних у вас меблів, подарувавши їм нове життя, малюючи, прикрашаючи чи підкреслюючи характерні риси.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України