Російська залізниця зафіксувала обвальне падіння вантажоперевезень по всій РФ

Про що це говорить? Економіка РФ продовжує зменшуватися зі страшною силою

Російська економіка почала 2020 рік з обвального падіння вантажних перевезень залізницею. Обсяг навантаження на мережі РЖД, який вважається індикатором стану промисловості і торгівлі, за підсумками січня обвалився на 4,9% рік до року.

Загальний показник вантажообігу звалився на 5,1% на тлі двозначного спаду в перевезеннях сировини і промислової продукції.

За місяць залізницями РФ завантажено на 10,9% менше кам’яного вугілля, на 3,9% менше нафти і нафтопродуктів, на 2,3% менше хімічних і мінеральних добрив. Перевезення лісових вантажів обвалилися на 14,1%, зерна – на 21,7%, промислової сировини і формувальних матеріалів – на 15,3%.

Січневий показник для РЖД став другим найгіршим за 7 років статистики: сильніше – на 5,1% – вантажоперевезення падали лише в червні минулого року.

Накопиченим підсумком за 12 місяців спад досяг 1,4%, чого транспортна статистика не бачила жодного разу з піку рецесії в 2016 році.

На галузі, по всій видимості, починає позначатися китайський ефект, зазначає директор аналітичного департаменту «Локо-Інвест» Кирило Тремасов: оцінити масштаб цього ефекту можна буде тільки через кілька місяців, однак в тому, що він посилиться, сумнівів немає, пише Фінанс.

Невиконання вчасно контрактних зобов’язань загрожує тим, що «валютна виручка не буде надходити на рахунки російських компаній, і вони піддадуться певним адміністративним покаранням, в тому числі штрафів відповідно до закону про валютний контроль.

Олег Леусенко

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh