Новини

Телевізори Kivi: чому варто придбати техніку

Сьогодні телевізор став невід’ємною частиною життя кожної сім’ї. Ринок побутової техніки переповнений різноманітними моделями, а виробники постійно працюють над удосконаленням їхніх якостей. Телевізори торгової марки Kivi https://comfy.ua/flat-tvs/brand__kivi/ поєднують у собі широкі функціональні можливості та доступну вартість. Управляти телевізором можна за допомогою смартфона.

Чим особливі телевізори торгової марки Kivi

Kindle Vision або скорочено Kivi — витвір китайської торгової марки, який може позмагатися з технікою дорожчих брендів. Сьогодні лінійка нараховує 15 моделей розміром від 24 до 60 дюймів. Тож можливо підібрати телевізор до приміщень різної площі. При цьому у техніки є відмінні особливості, які роблять її впізнаваною.

  • Використання передових технологій. Наприклад, на ринку вже присутні моделі з вигнутим екраном, але дешевший варіант пропонує цей виробник. При створенні підсвічування компанія орієнтується на моделі LED, які на даний час випускають лише світові гіганти з виробництва техніки.
  • Підтримка системи Smart TV. Інтегрована операційна система на основі Android дозволяє встановлювати різні типи програм. Ця технологія розширює функціональні можливості техніки. Користувачі без проблем можуть завантажувати соціальні мережі, месенджери, ігри, прив’язувати смартфон до телевізора те керувати технікою завдяки смартфону.
  • Два пульти дистанційного керування. Один із них є стандартним, інший дозволяє безконтактно керувати технікою. KIVI K1 ще називають «пультом-указкою». Для введення тексту можна використовувати пульт-клавіатуру.
  • Висока якість продукції. Сьогодні телевізори Kivi виготовляються з найкращою на даний час технологією Ultra HD. Це дозволяє отримувати неперевершену деталізацію, якість зображення, плавну передачу динамічних сцен.

Переваги та недоліки телевізорів Kivi

Основна вимога, яку висувають користувачі до телевізорів, — якість зображення. З цим завданням чудово справляються телевізори Kivi завдяки використанню технології Ultra Full HD. Перегляд фільмів, мультфільмів, телепередач приноситиме багато задоволення. Має значення і дизайн техніки.

Моделі виглядають вишукано та витончено, тому їх можна поставити в помешканнях з різним дизайном. Багато покупців шукають техніку з доступною ціною. Серед модельної лінійки Kivi можна знайти техніку від 5000 грн. До недоліків телевізорів можна віднести труднощі з підключенням до ігрових консолей. Інколи виникають труднощі з управлянням через перезавантаження на Wi-Fi.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України