Новини

Розробка та створення сайтів від компанії Storm Media

Для всебічного розвитку бізнесу потрібно використовувати всі відомі на даний час інструменти. Функціональний, інформаційний та зручний сайт допоможе збільшити потік клієнтів. Компанія Storm Media пропонує створення сайтів Дніпро для клієнтів зі всієї території України. Професіонали зроблять  конкурентний ресурс за короткий термін.

Як відбувається розробка сайту

Розробку інтернет-платформи можна умовно розділити на кілька етапів. Перш за все фахівці виявляють потребу замовника, адже навіть сайти у схожих нішах можуть разюче відрізнятися. Для початку спеціалісти Storm Media ознайомлюються з проєктом та визначають його цілі. Для вичерпної постановки задач замовник заповняє бриф.

Сам етап підготовки складається з виконання кількох кроків:

  • Детальне вивчення сфери та особливостей бізнесу, щоб визначити нішу майбутнього інтернет-ресурсу.
  • Складання технічного завдання для втілення текстової, візуальної складової, технічного аспекту сайту.
  • Погодження нюансів із замовником та укладання договору на виконання роботи.
  • Візуалізація майбутнього сайту, тобто створення прототипу. Таким чином можна помітити та усунути недоліки на початковій стадії роботи.
  • Розробка зовнішнього вигляду платформи. На цьому етапі працюють дизайнери: підбирають шрифт, кольори, створюють банери, вибудовують структуру розміщення блоків.
  • Оцінка роботи сайту потенційними відвідувачами. Так можна оцінити зручність користування сайтом на ПК та у мобільній версії.

На наступному етапі спеціалісти займаються програмуванням та версткою продукту, оскільки розуміють, як він має виглядати. Працівники Storm Media https://storm-media.com.ua/uk/ закінчують створення сайту фінальним етапом тестування (включно в інтернеті) та передають права доступу власникові.

Переваги співпраці з компанією Storm Media

Компанія Storm Media комплексно підходить до розробки та створення сайтів для різних ніш. Перш за все проводиться вивчення конкурентів та сильних сторін бізнесу клієнта. Розробники помічають аспекти, з яких можна зробити «фішку» майбутнього ресурсу. Правильно та грамотно складається СЕО-ядро для текстового контенту, що дозволяє отримувати велику кількість показів сайту у системах пошуку.

У роботі використовуються сучасні технології для економії коштів замовника. Ознайомитися зі зразками робіт можна на сторінці Storm Media. Зв’язатися з менеджером для уточнення питань можливо на сайті та за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України