Новини

ТЕЛЕМІСТ З РОСІЄЮ: РНБО ПРОВІВ НАРАДУ

Служба безпеки України та Нацполіція отримали ряд вказівок за підсумками наради Заради нацбезпеки.

Секретар РНБО Олександр Данилюк у понеділок, 8 липня, за дорученням президента Зеленського провів нараду з питань забезпечення інформаційної безпеки. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

“За дорученням Президента України Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів нараду за участю членів РНБО з питань забезпечення інформаційної безпеки. За підсумками наради було дано ряд доручень, зокрема, Службі безпеки України та Національної поліції України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки з неухильним дотриманням свободи слова”, – повідомили в РНБО.

Як повідомлялося, телеканал NewsOne, який входить до медіа-групи Віктора Медведчука, і російський державний телеканал малі намір провести 12 липня спільний телемарафон “Треба поговорити”, що викликало акції протесту і заяви політиків. Вранці Данилюк закликав політиків “припинити істерику”, а президент Зеленський записавши з цього приводу відеозвернення, назвавши телеміст дешевим піаром. Пізніше телеканал заявивши про скасування телемосту з Росією.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України