Війна рф проти України

Хіти тижня. Штірліц відпочиває, Мюллер звітує: ЗСУ на Донбасі знищили дві новітні російські станції ДИТ. (відео)

2 липня, оприлюднені відеофакти ураження на Донбасі російського розвідувального пункту до складу якого входили новітні станції радіоелектронної розвідки та боротьби. Відеофакт знищення ворожих цілей опублікував офіцер ЗСУ, який пише у Facebook під псевдонімом Dmitriy Müller

У описі до відео автор вказав, що одним з підрозділів ЗСУ 29 червня 2019 поблизу населеного пункту Майорове (Донецька область) було знищено дві російські станції розвідки «ТОРН-МД». Повідомляється, що волонтери InformNapalm за власним каналів перехоплення інформації зафіксували 29 червня, що ураження насправді відбулося, проте мова може йти про два різних комплекси.

Один з яких насправді сучасний російський мобільний автоматизований комплекс радіоконтролю тактичного призначення «ТОРН-МД», а другий – російська станція перешкод Р-330Ж «Мешканець». Обидві ці системи працюють у зв’язці. «ТОРН» — веде розвідку, а «Житель» здійснює придушення. Тримати два комплекси «ТОРН» на одній позиції немає сенсу, це ще один факт на користь інсайдерських джерел InformNapalm.

Зазначається, що ці технічні засоби є складними комплексами, якими можуть керувати виключно фахівці. Тому можна вважати, що крім ураження коштовних систем супротивника могли бути знищені й кадрові російські військовослужбовці. Також волонтери InformNapalm провели геолокацію по вказаному відео і визначили точні координати знищення цих російських систем: 47°29’50.2″N 37°58’31.6″E.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України