Новини

Технологія фарбування фасадів будівель

bez-nazvanyjaДля формування зовнішнього вигляду будівель, підтримання їх привабливого зовнішнього вигляду протягом року необхідне своєчасне фарбування фасаду будівлі.
Висока і низька температура, вітер, волога, у/ф-промені, шкідливі речовини в повітрі і інші впливи навколишнього середовища  негативно впливають на поверхню, тому роль фарбування будівель зводиться не тільки до естетичної, але і до захисної функції. Купити якісну фасадну фарбу можна у розділі: фасадная краска, професійні фахівці нададуть вам кваліфіковану консультацію і допоможуть зробити правильний вибір. Також з часом на поверхні стін з’являються грибок, цвіль, висоли (відкладення солей), а також тріщини. Особливо вразливі в цьому плані бетонні і поштукатурені стіни (т. зв. мокрі фасади), отже фарбування не уникнути.

Фарбування фасадів будівель: технологія

Технологія фарбування фасаду будівлі має ряд особливостей, які необхідно враховувати.
Весь технологічний процес можна розділити на наступні етапи:

1). Підготовчі заходи: оцінка дефектів, діагностика.

Будь-який ремонт, у тому числі і фарбування будинку починається з того, що визначається стан і тип поверхні, проводиться очищення поверхні від пилу, бруду, продуктів згоряння палива, старого шару фарби (при повторному фарбуванню). В результаті підвищується якість адгезії до фарби, ступінь вирівнювання кольору.

2). Узгодження проекту.

Уточнюються комплекс робіт, вартість фарбування. У деяких випадках необхідні ремонт та оздоблення фасадів, утеплення, герметизація зовнішних швів, гідрофобізація.

3). Вибір матеріалів для виконання робіт.

Необхідно визначити, яку фарбу використовувати для збереження кольору поверхні: акрилову, силікатну або силіконову. Так, акрилові або поліуретанові більше підходять для промислових будівель, а екологічні водорозчинні (у т. ч. на акриловій основі) – для житлових будинків.
Варіанти фарбування будинку розрізняються також залежно від матеріалу:
лугостійка або атмосферостійка фарба підійде для бетону,
негорюча, водостійка і еластична – для дерева,
антикорозійна і водостійка – для металу.
Свою специфіку має також фарбування цегляних фасадів.

4). Гідрофобізація фасадів, грунтовка.

Ґрунтовка необхідна для кращого нанесення фарби на поверхню зовнішніх стін. Проводиться після очищення, знежирення, вирівнювання стін для максимально якісного результату.

5). Забарвлення у кілька шарів.

Фарба наноситься поверх грунтовки після повного її висихання. Якщо шар старої фарби не знімався повністю, то вона повинна бути сумісною зі старою за своїм складом і властивостями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України