Новини

ТЕХНІЧНІ МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ

Металеві двері у сучасному приміщенні з дизайнерським інтер’єром тільки покращують весь архітектурний ансамбль, часто виступають акцентами на поверхнях стін, гармонізують зі стильними офісними меблями, оргтехнікою та віконними рамами. Металеві двері TiSO, з їхнім вишуканим дизайном, бездоганною якістю у виготовлені будуть окрасою вашого приміщення. Але виграш буде не тільки в естетиці, більші можливості щодо кольорового декору металевих дверей (в дереві – головне колір дерева, а в металі – всі кольори хороші) – це тільки половина результату. Друга і не менш важлива бонусна половина – це кращі властивості матеріалу, його значно сильніша зносостійкість зробить використання дверей з металу економічно вигідним, а витрати на їх придбання ефективним вкладанням коштів.

Але в приміщеннях офісів, установ, різноманітних закладів та підприємств є окремий клас дверей, який є обов’язковим для всіх і, водночас, особливим за умовами експлуатації таких дверей. Мова йде про технічні металеві двері. В усіх видах будівель маються окремі  приміщення, де підвищена вологість, є необхідність у регулярному використанні хімічних засобів (у вигляді миючих препаратів), які потребують підвищеного рівня протипожежної безпеки, не проникнення газового випаровування та диму.

Технічними приміщеннями можуть бути: електрощитові, туалетні кімнати, ліфтові холи та допоміжні території ліфтових вузлів, камери для збирання сміття, сховища для зберігання інструментарію та миючих засобів прибиральниць, аварійні сходи/шляхи евакуації, тамбури на шляху з’єднання виробничих приміщень різного технологічного призначення тощо.  В кожному окремому випадку вимоги до дверей з  металу можуть відрізнятися, але що стосується пожежної безпеки, то саме металеві двері вважаються (згідно СНІП) надійнішими. Такі двері краще забезпечують виконання санітарних норм, вони є стійкими до деформації (це фактор важливий в сенсі збереження високої ізоляції пройми дверей), здатні витримувати високі температури, а в разі використання дверної фурнітури з тугоплавких матеріалів двері не заклинюватимуть при пожежі.

Для приміщень трансформаторних підстанцій використання металевих дверей є взагалі безальтернативним, тому що тільки вони зможуть забезпечити тривалий захист суміжних з підстанцією територій, а також знизять ризик перегріву устаткування підстанції завдяки вентиляторним властивостям у спеціальних металевих технічних дверей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України